Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » 10-ből mennyit adnál erre a...

10-ből mennyit adnál erre a digitális munkámra? (a vízjelért bocsi, csak nem akarom, hogy ellopják :/ )

Figyelt kérdés
[link]

2014. júl. 6. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:

6-7/10


Maga a ló anatómiája nem igazán pontos, de a fények, színek használata jó. A ló izmai rossz helyen vannak, és az egész mozdulat olyan "merev", de z persze lehet akár szándékos is. Maga a téma nem kifejezetten eredeti, de a medál és a ló szeme igen jól vannak kiszínezve.

2014. júl. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4-5
2014. júl. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7 pont 10 ből, de valami erősebb vízjelet tegyél mert ezt csak próbakép 10mp alatt eltávolítottam :)
2014. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A véleményem ugyanaz mint amit az első válaszoló írt szóval többet nem fűznék hozzá.


Esetleg annyit hogy maga a rajz jó, nekem tetszik, bár eltérnek dolgok amit az első írt, de ugyanakkor maga a téma kifejezetten tetszik, meg a kivitelezése is remek. Ha kezdő szinten vagy akkor ahhoz képest nagyon jó a rajzod le a kalappal. Különleges, egyedi mert ilyet nem láttam még szóval ez erősen 8.

2014. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, a digitális rajzolást kb. fél éve kezdtem és sajnos csak egérrel..nincs rajztáblám :/ :)
2014. júl. 6. 18:12
 6/7 anonim ***** válasza:
10 pont, ügyes vagy, bár a lábak végén sok a szőrzet.
2014. júl. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem nem fogott meg. Nincs művészi értéke, ez csak egy világító ló fekete alapon. Ráadásul anatómiailag megkérdőjelezhető. erősen. Ha lenne valami normális háttér és megmagyarázod miért világít, miért nem hasonlít lóra, akkor 5/10
2014. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!