Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzvizsgára milyen festéket,...

Rajzvizsgára milyen festéket, ecseteket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Június végén megyek rajzvizsgára, mert egyetemre jelentkeztem, ahol feltétel a rajz vizsga.

A papíron annyit írtak, hogy kell szén, festék, rajzlapok stb. Ez mind van nekem itthon, de nem tudom, hogy "magasabb" szinteken milyen fajta festékeket használnak, vagy milyet vigyek magammal?


Nem szeretnék ott égni, ha esetleg valami rosszat viszek. :/


Köszönöm szépen. :)



2014. jún. 4. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyant vigyél amilyent eddig használtál. Nem jó ötlet pont a vizsgán felbontani egy addig ismeretlen színekből álló csomagot. Teljesen más hogy kell vele bánni. Égni nem fogsz. Miért néznének ki azért mert mást használsz? :) ezen ne izgulj. Persze nem hátrány a jobb minőségű papír, festék, szén. Művészellátókban vannak jók, de ha újat szeretnél inkább gyakorolj a vizsga előtt vele :) hajrá!
2014. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ma vagy holnap mennék megvenni, ha ajánlotok valamit ami tutira jó, a vizsga június 30-án lesz, addig agyon gyakorlom magam vele!:)
2014. jún. 4. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
pannon color, el greco, Goya márkájú festékek jók szoktak lenni. Papírt nem tudom milyent akarsz használni, szénhez valami rücsis íves papírt szoktam venni, ami éppen tetszik, a nevüket nem tudom megjegyezni soha, de azt tudom hogy 360 ft ott ahol én veszem . ceruzához jó a sima dipa.
2014. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hova felvételizel? ceruzához szénhez Ingres papír, festéshez akvarellpapír (legalább 200g-os ) ha írsz (privben akár) utánanézek, mi a legjobb, mit kérnek a felételin?
2014. jún. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
SZTE - képi ábrázolás :)
2014. jún. 4. 16:23
 6/6 A kérdező kommentje:
ennyit írtak a felvételi papíromra, hogy rajz alkalmassági vizsga, vigyen magával mindenki festéket, ecsetet, szént, és ceruzákat. Sajnos több infót nem nagyon találok az egészről sehol :/
2014. jún. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!