Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Használ valaki MAC utánzat...

Használ valaki MAC utánzat ecseteket?

Figyelt kérdés
Hétköznapi használatra szeretnék valamilyen ecsetkészletet venni, de nem szeretnék súlyos tízezreket költeni rá. Sok MAC készletet látok neten, gondolom ezek utánzatok 6-7000 Ft-ért. Vannak vele tapasztalataitok? Otthoni használatra jó? Illetve vannak az ilyen 60-120 színes paletták, ezekkel esetleg tapasztalat?
2013. ápr. 5. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
120-as palettát vettem már ebay-ről, semmi gond vele, nagyon jó paletta, szép pigmentált színekkel.
2013. ápr. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 7 db-os Hello Kitty készlet van meg. Szerintem nagyon jó, 1 éve használom, és jó minőségűek, nem hullik a szőrük. A pirosítóecset és a szemhéjpúderecset ráadásul valódi szőrből van. Viszont azért érdemes megnézni az ilyen készleteknél is, hogy mennyire tűnik gagyinak, mert nem egyformák. Ez szép igényesnek tűnt, én azért ezt vettem meg.

Pl. ez nekem gagyinak tűnik: [link]

Ez meg egész jónak: [link]

A palettákat nem próbáltam. Az alapozókat, rúzsokat, szájfényeket 100%, hogy nem venném meg. A palettákat szerintem drágán is adják, meg az az igazság, hogy elég sok helyen olvastam meg láttam a TV-ben, hogy Ázsiában, főleg Kínában még használnak olyan szereket a kozmetikumokban, amiket Európában, Amerikában meg Ausztráliában is már rég betiltottak, mert bizonyítottan károsak. Konkrétan hogy ezekben a palettákban van-e, az jó kérdés, ezek is Kínából jönnek, nem lehet sosem tudni, mit kevernek bele. Én nem kísérleteznék ilyenekkel. Inkább akkor akkor vennék 6000-8000 Ft-ért egy Coastal Scents 88-as palettát, és az biztonságos.

2013. ápr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A CS palettán én is gondolkozom, a 88-as Original valószínűleg elég is lenne, és abba legalább biztosan matt színek (is) vannak. Viszont igazából a Miss Rose meg a Lora palettákkal is meg vagyok elégedve, gondolom azok is kínaiak, csak azokkal meg az a bajom, hogy nehéz belőlük kifogni matt színeket, mind tele van csillámmal. Igen, néztem ezeket én is Vaterán, pont így voltam vele én is, csak attól tartok, hogy az a kép is netről van szedve, így nem biztos, hogy tényleg olyat kapnék.
2013. ápr. 5. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri minőségi ecsetet venni. 5-6 az alapdarab, olcsó készletekben sok felesleges van, amit kb soha nem fogsz használni.

Palettából nekem 88-as Coastal Scents van, de őszintén megmondom, nem dobtam magam hanyatt tőle.

2013. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondolom, hogy megéri, ha megtehetném, akkor nyilván arra költenék, bár, ha több pénzem lenne is sajnálnám rá valószínűleg a pénzt, főleg, hogy tényleg csak magamon használom. :)
2013. ápr. 5. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy 6-7 ezer az utánzat, ehhez még pár ezret hozzáteszel és azon már vehetsz 2-3 eredetit!
2013. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MAC utánzat ebay-en 2-3000 ft szokott lenni. Szerintem simán megéri. Vaterán ne vegyetek, ott drágább és ha nem jön meg, akkor oda lesz a pénz is. Ebay-en ilyen nincs.
2013. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6-7 ezer a készlet, amennyire én tudom egy-egy ecset, amit tényleg MAC 5-6 ezernél kezdődik.

Ha már ebay...az ebay.hu is ugyanazon az elven működik, mint az ebay.com?

2013. ápr. 5. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!