Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit jelent manapság a margarét...

Mit jelent manapság a margaréta és a háromszög?

Figyelt kérdés

Nagyon sok helyen látom ezt a kettőt együtt, valahol azt olvastam hogy a háromszög (csúccsal felfelé simán ill. KÖRREL A KÖZEPÉBEN) ez olyan HIPSZTER. okéoké. bővebben?:-) tudom hogy jelent valamit..vagy csak egyszerű felkapott tumblrös szépség?:D a margaréta minek a szimbóluma? vagy pusztán csak a szépsége miatt használják előszeretettel ruhakollekciókban meg mindenhol? valaki magyarázza már meg :D


/a közepén áthúzott háromszög az a levegő jele és a 30 seconds to mars 'logója' tudom, ne keverjétek kérlek :)/


linkelek egy képet:

[link]


[link]


[link]

----> ez azt jelenti "örökké"?


előre is köszönöm!



2014. ápr. 6. 22:33
 1/2 anonim válasza:
az utolsó kép a harry potterbol van 3szog:kopeny kor: ko fuggoleges vonal: palca
2014. ápr. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Igen ez csak HIPSZTER, de ne keverd a tökéletes, izgalmas és megunhatatlan Harry Potter utolsó kötetének a Halál Ereklyéinek a jelével. (ami az utolsó kép)
2014. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!