Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyire jellemző, hogy...

Mennyire jellemző, hogy valaki tud egy hangszeren játszani?

Figyelt kérdés
Én nem játszom egy hangszeren sem, és kb. egy olyan ismerősöm van, aki szintén nem. Ez ennyire ritkaság számba menne?
2014. jan. 20. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Alap hobbi (de elfogadható) szinten szerintem max. húsz emberből egy.
2014. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, hogy nem jelenti azt, hogy mindenki jól is játszik.
2014. jan. 20. 16:49
 3/7 sándorjános ***** válasza:
Többet mondok, szerintem 20 emberből olyan 12-13 nem játszik általában véve. Nekik még, ha van is se használják. Az a maradék hét, nyolc pedig bár lehet, hogy aktívan zenél, azt se jól. Bár azért egy 20 fős csoportban szerintem meg van az esélye, hogy az aktívan zenélők közűl 1-2 jól is játszon. Én két év alatt csak a négyeshangzatokig jutottam el 2 skálán, de azt végig a hangszer hangkészletén... tehát nem vagyok jó, viszont idő kérdése minden. Minél több időt szán rá valaki, annál jobban megy.
2014. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De te nem hagytál egyetlen olyan embert sem, aki semmin nem játszik. :)
2014. jan. 21. 11:34
 5/7 sándorjános ***** válasza:
"Nekik még, ha van is se használják." Ha neked van egy gitárod, attól már gitározol is? Ne viccelj már xD őket én nem zenélőknek nyilvánítom, mert hiába van hangszerük, de nem játszanak rajta. Ebben a 12-13 emberben pedig mondjuk 8-9 birtokában nincs is hangszer. Az aki aktívan játszik az a 7 fő, aki a feltételezett 20 fős osztályban van a 12-13 emberen kívül. Nem tudom mi nem érthető ezen.
2014. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy én egy teljesen másik szintről beszélek. Te olyan emberekről beszélsz, akik vagy azt hiszik magukról, hogy tudnak játszani, vagy van hangszerük, de nem játszanak rajta. Nekem nincs hangszerem, életemben nem akartam hangszeren játszani, és soha nem tanultam semmin.
2014. jan. 21. 19:52
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj, várj, az eredeti üzeneted félreolvastam, akkor bocs.
2014. jan. 21. 19:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!