Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudnám fejleszteni a...

Hogyan tudnám fejleszteni a rajztudásomat?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Szeretnék jobban rajzolni. Most ott tartok, hogy képről egészen elfogathatóan tudok másolni de nagyon sok időbe telik és magamtól hiába akarom ugyanazt lerajzolni, nem megy. Hogyan tudnék magamtól is jól rajzolni? Szebben másolni?

2013. nov. 13. 19:51
 1/6 anonim válasza:

Gyakorolj rengeteget és hidd el pár hónap vagy egy év (kinek mennyi) már szinte le ssem fogod hinni, hogy mit rajzoltál.

Vagy van ilyen jobb agyféltekés rajzolás tanfolyam ami 3 nap, de nagyon jó. Könyv is van róla csak úgy nehezebb, mert magadnak kell rájönnöd mindenre. Én a tanfolyamon voltam, és imádtam. Debrecenben voltam, de szerintem máshol is van ilyen tanfolyam.

2013. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ! Megpróbálok sokat gyakorolni
2013. nov. 14. 22:34
 3/6 anonim válasza:
Félig csatlakozom az előttem szólóhoz. Nagyon sok idő, és gyakorlás. A legjobb ha elmész egy iskolába ahol tanítanak is rajzolni, nem csak reklámozzák. A jobb agyféltekésről csak annyit, hogy hallottál már olyan emberről, aki 4 nap alatt lett trombita művész, esetleg olimpiai bajnok öttusázó, netán megtanult egy nyelvet?
2013. nov. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem, még nem hallottam olyanról! :)

Pontosan mi az a jobb agyféltekés rajzolás?

2013. nov. 15. 16:37
 5/6 anonim válasza:
Egy szélhámosság. Egy amerikai nő írt egy több száz oldalas könyvet arról, hogy a rajzoláshoz a jobb agyféltekénket használjuk. Amiben semmi meglepő nincs, a zenészek, írók, minden kreatív ember ezt használja. Ez köztudott, de úgy van megfogalmazva, mint ha ez vmi világszenzációs természetfeletti felfedezés lenne. És erre írtak egy gyorstalpaló rendszert, ami elhiteti az ostobákkal, hogy 4 nap alatt mindenki Leonardo lehet. Hát nem lehet. Ahol én dolgozom, a diákjaink 30% járt ilyen helyen. Nálunk meg évek óta tanulnak még:) Tehát ha működne, akkor nem kellene tovább tanulni és gyakorolni. Látni! Azt meg lehet tanulni 4 nap alatt. Ez nálunk is meg történik. De ez még nem egyenlő a rajztudással.
2013. nov. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem azt mondtam, hogy meg lehet tanulni 4 nap alatt rajzolni. Jó is lenne. xD

De elég sok önbizalmat ad, és persze, hogy rengeteg gyakorlás kell, de ártani nem árt ha elmész és kipróbálod.

2014. jan. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!