Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyiért koncertezik :...

Mennyiért koncertezik : Essemm, Mr. Busta, Hősök, Vészk'járat, és hasonló MCk, csapatok?

Figyelt kérdés
Csak olyan válaszoljon, aki tudja is.. :)

2013. máj. 19. 14:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem bújok ki semmi alól. Én a magyar zene eme ágába 2010-be bújtam bele, amikor megalapította Zsolti az RTM-et, és azóta követem.

Kezdjük ott, hogy már csak azért is tisztelet Neki, mert 92-be kezdte el, 2000-ben már adott ki, számtalan további korongja, közreműködései vannak. Nem tagadom, én is úgy látom, van pár olyan megmozdulása, száma, ami nekem sem jön be abszolút,(szétkaplak vonal, csajozós nóták) de vannak nagyon mély, jó számai. Nem kell elfeledni a Kamikaze korszakot, az volt a királyság..

Ha hip-hopról, mint költészetről akarsz beszélni, akkor Tkyd és Funktasztikus. Ezerszer jobban átjönnek. (tudom ők is cuccolnak, de legalább nem e körül forog a világ, meg a rajongótáboruk sem ezekből az egyik kezemben tű-másikba fű srácokból áll). Bustában sok minden tetszik attól eltekintve, hogy sokszor nagyon trágár. Bejön, hogy a véleményét mindig kimondja, s az a baj, hogy nem tudják sokan, mi a gangsta rap. Mindenki azt hiszi, hogy ahhoz lövöldözni kell, s mivel Zsé nem ezt teszi akkor mindenki ráteszi a kamu jelzőt.

Essemm Tomitól először 2011-ben hallottam számot, méghozzá Busta feat-et, azóta követem. Ő is más irányba ment el picit az utóbbi időben, de közelmúltban még jobban összeforrtak Zsével, és ez nekem nagyon bejön. S, hogy mi egyezik meg a két srácban? Az, hogy mind a ketten s.zarból építettek várat. Köszönöm Istennek, már volt alkalmam nem 1x találkozni Tomival, nagyon jó fej. Lapul nálam a 112-es lemez, agyon lett pörgetve.

Ne legyetek már vakok, az AKPH-sok vajon miért voltak kinn USÁ-ba? költői kérdés). Természetesen nem az egyes nemzetekkel, hovatartozásokkal van nekem bajom. Ugyan. Nézzetek már szét, mi folyik MO-n.. Ja,és hogy Busta a divatrap? Vicc. AKPH, Hősök, most már sajnos Essemm is az lett(a sok divatbólgaragepulcsitveszekfelmeglopomessemmstylotkopaszleszeksrácok).

2013. máj. 20. 19:09
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Még mindig Funk ,Szabi és FankaDeli a király.

Isten hozott a földi pokolban

Nincs kiút lent maradsz a porban

ha életed művét, mint egy csikket, elnyomnák a ge.cibe

2013. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ment a zöld mancs!!!
2013. máj. 20. 19:52
 14/14 anonim válasza:
69%
FankaDeliről csak annyit hogy nagyon királynak érezte magát amég Bustával lógótt.miután összevesztek egy síránkozó 'raper' lett.Magyar földre meg ilyenek?:D pff. hol itt a rap életérzés.kilóméterek a hip-hoptól :/
2013. jún. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!