Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit szerettek rajzolni?

Mit szerettek rajzolni?

Figyelt kérdés
És miért?

2013. máj. 6. 17:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mindig amihez éppen kedvem van.mert hangulatember vagyok.
2013. máj. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerekeket, mert azt könnyű :)

Portrét ,mert az szerintem jó szórakozás

Kezet, mert nagyon tetszik nekem.

De ez a te fantáziádra van bízva.

2013. máj. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatfüggő. De általában portrék,kedvencek,példaképek... fantázia festmények...

Miért? mert számomra ez így jó =)

2013. máj. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában embereket, főleg arcokat. Szerintem igazán szép egy emberi arc, és annyi érzelmet le lehet róla olvasni :D Meg alapból érdekelnek az emberek, és jó érzés egy személyiséget is adni azoknak, akiket lerajzoltam.
2013. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

arcokat :) ez megy a legjobban, és szeretem ezeket rajzolni olyan szépeket lehet belőle kihozni

állatokat- olyan cukik :D bár a szőrrel sokat lehet szenvedni azért is szoktam állatokat inkább festeni az jobban hangsúlyozza a szőrüket

tájképek- legkedvencebb, csak ez az a téma amihez nem nagyon van türelmem:D általában nem szoktam őket befejezni, de sztm ezek a legszebbek, ha egyszer van energiád megcsinálni akkor nagyon szép lesz :) ;)

2013. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

női portrékat, a száj és a haj a kedvencem.szoktam teljes testet is de kezet meg ruhát nem tudok jól.Szines és grafitceruzával.Elég béna vagyok de néha leköt és szórakoztat,addig se unom szét a fejem.

néhány: [link] [link] [link] [link] [link] [link] 17/L

2013. máj. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és utolsó: szerintem ezek igazán jó rajzok!


Azért még várom a válaszokat ;)

2013. máj. 8. 14:06
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Embert, főleg arcokat, mert az érdekes, változatos, és elég jól is megy.
2013. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Fantasy tájakat,szemeket,utcarészleteket.

Miért? Kisgyerekkorom óta szeretek rajzolni,két éve komolyabban is foglalkozok a rajzolással,egyszer remélem,hogy eljutok udáig,hogy kiadják valamelyik művemet! :)

2013. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Grafitceruzával állatokat és portrékat, színes ceruzával kocsikat. Portrékat azért,mert szeretem az ismerőseimet lerajzolni, állatokat meg azért, mert szeretem őket. :D De igyekszek mindent rajzolni, olyat is, ami kevésbé megy, hogy fejlődjek.


[link]

[link]

[link]

2013. máj. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!