Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit rajzoljak? Szeretnék...

Mit rajzoljak? Szeretnék rajzolni valamit, de nem tudom mi legyen. Nem jut egyembe semmi amit eltudnék képzelni. Várom az ötleteket.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 13:00
 1/6 anonim válasza:
100%
szarvast egy erdőben :) a szarvas legyen narancssárga és árnyalatai, a fenyőfák pedig kék színűek. ha kész küldd el privátban :)
2013. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A rajzolás alapja a kockológia, amíg az nem megy elég jól, rajzos sulikban nem is rajzoltatnak szinte semmi mást a tanulókkal. A másik alap az ember, elsősorban a portré. Egy fokkal izgalmasabb téma, mint a kockológia, és szintén alap.

Vagy rajzolj drapériával letakart tárgyakat, csendéletet. Szintén alap. Ezekkel kell kezdeni a rajzolást.

2013. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vagy ülj egy székre, kezedben egy serpenyővel. Próbálj elaludni, el fogod ejteni és a zajra felkelsz. Ha legközelebb elszundítasz és felkelsz valszeg emlékezni fogsz az álmodra, rajzod le azt.
2013. ápr. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt mondják, a téma az utcán hever. (Főleg, ha a felelőtlen gazdik nem takarítják össze.) Rajzold le azt.
2013. máj. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

szia! :) S

zerintem vagy állatokat, vagy színészeket vagy virágot rajzolj ! :) remélem segítettem :)

2013. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rajzold le anyudat, tesódat, rajzolj le egy képzeletbeli tájat, vagy festmény otthonról... Úúú, egy tálat tele gyümölcsökkel! Nagyon bejönnek a csendéletek. Ha csináltál, küldenél képet? :)
2013. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!