Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van itt olyan irodalomkedvelő,...

Van itt olyan irodalomkedvelő, aki esetleg emlékszik?

Figyelt kérdés
Volt egy oldal, aminek a neve nem ugrik be. Itt a műkedvelő írók, költők közzé tehették irományaikat. Persze nagyon sok gagyi "mű" is volt, de szép számmal szerepeltek figyelemreméltóak is. Attól félek, megszűnt az az oldal, mert egy másik (Csillagszemek) szintén úgy járt. Van valaki, aki emlékszik a nevére?

2013. febr. 1. 14:15
 1/7 anonim ***** válasza:

az a baj, hogy rengeteg van, és nem tudhatjuk melyikre gondolsz


[link]

2013. febr. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Poet? Napvilág? Dokk? 7torony?
2013. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem ezekre gondoltam, de nagyon köszönöm a segítséget, ezek is érdekesek.
2013. febr. 1. 19:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a Share Your Art (SYA) lehet ilyesmi, vagy a Karcolat. Ezek mai napig működnek
2013. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ami biztosan megszűnt az a Digitoll, pedig jó volt


van AMF, AMH, Fullextra ... az a helyzet, hogy millió helyen voltam én is regisztrálva, de sokat rontott a "piacon", hogy lépten-nyomon hoznak létre ilyen portálokat

2013. febr. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Share You Art? (www.sya.hu) vagy GIBBER?
2013. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nemááá! Köszönöööööööm! A Fullextra volt. Zseni vagy!
2013. febr. 2. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!