Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy sikerült ez a rajz?

Hogy sikerült ez a rajz?

Figyelt kérdés

Jó lett szerintetek?:)

[link]



2012. okt. 31. 23:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Hú... hát egy gyengébb divatillusztrációnak talán elmenne,de művészileg elég gyatra,de nem olyan rossz....anatómiailag nagy gáz,de egyébként az elmaszatolásokat nem figyelembevéve nem rossz! De ha komolyabban akarnál rajzolgatni ,akkor javaslom az anatómiai ismereteket(Barcsay Jenő -Művészeti anatmia) illetve van egy könyv A kockától az aktig...na ezeket lapozgasd és jó lenne valamiféle eszközismeretet is tanulni mert a grfitot nem maszatoljuk!pl...de csak tanácsként irtam,mert amugy lenne benned tehetség :)
2012. nov. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
jajj ne èrtsètek fèlre èn ezt nem szànom sehova:D csak èpp unatkoztam ès magamnak rajzolgatok:D ès tèny hogy nem ismerem tulzottan az anatomiàt mert sose tanultam konkrètan tanàrnàl rajzolni:)
2012. nov. 4. 22:28
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes, csak figyelj a szemek közti távolságra :)
2012. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%
uristeen nagyon ügyes vagy!:o sztem megérné ezel foglalkoznod:)
2012. nov. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik,szerintem ügyes vagy! :)
2013. jan. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!