Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Sztetek jól néz ki férfin az...

Sztetek jól néz ki férfin az arc tetoválás?

Figyelt kérdés

Olyan tetkót szeretnék mint ami a Holló című filmbe van a főszereplőnek Eric Dravennek.Szájnál,szemeknél fekete csík.Fekete szemhéj stb.Mint ahogy a filmbe van.Sztetek jól nézne ki ?

19/F


2012. okt. 8. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Egy estére esetleg, de egy életen át... nagyon gáz.
2012. okt. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát én egy életre akarom.Nagyon bejön a karakter kinézete,cselekménye meg minden.Csak kíváncsi vagyok mi a véleményetek róla.
2012. okt. 8. 14:00
 3/16 A kérdező kommentje:
Jah és szemüveges vagyok.De csináltatnák sárga kontaktlencsét.
2012. okt. 8. 14:00
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

Jót akarok, hidd el.

Neked lehet, hogy bejön, de ha mások majd idiótának néznek, az nem fog bejönni. Ennyi erővel sokan mocskos trikóban is járhatnának, mert bejött nekik a Die Hard. Ha annyira azonosultál a szereppel, akkor inkább a stílust vagy a ruházatot vedd át, és majd meglátod, hogyan viszonyul hozzá a környezeted, de a tetkót én hanyagolnám.

:)

2012. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Öltözködésem teljesen más.Nekem mást ruha tetszik.Frizurám is más.Szimplán a karakter cselekményei,és a arca tetszik.Majd ha meglessz a tetkóm teszek fel fényképet magamrol
2012. okt. 8. 14:08
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
Alig várom... :)
2012. okt. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
De aztán ne lepődj meg, ha tetováló, piercenges álláson kívül (ezekhez viszont tehetség kell) mást nem fogsz hátra lévő életedben kapni. Vagy lehetsz még celeb. De ezzel egy életre elvágsz magadtól minden normális lehetőséget. Ráadásul ha már belemegyünk a dologba, elég nagy fantáziátlanságra utal és nagyon-nagyon gáz, hogy olyat varratnál az arcodra, ami egy karakter védjegye egy filmből... A tetoválás lényege a spirituális, esztétikai önkifejezés. Te max. a hollót fejeznéd ki ezzel, egy filmszereplőt, de nem magadat. Szóval még ha elfogadott lenne is az arctetkó minden téren és akár CEO is lehetnél egy menő vállalatnál, a tetkós szubkultúrában akkor is vérgáznak fog számítani az ötlettelen varratod. De tégy belátásod szerint, a képekre kíváncsi vagyok, majd linkeld be ide!
2012. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem azért akarom magamra varratni mert simán szeretem a filmet.Hanem azért mert szeretem elképzelni hogy én vagyok Eric Draven.Minden ismerősöm is Hollónak hív
2012. okt. 8. 16:08
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem tenném végérvényesen tönkre az életemet azzal, hogy magamra öltök valami eltüntethetetlen külső jegyet, amely által életed végégi ki fogsz lógni a sorból, és semmi normális állást nem fogsz megkapni a külsőd miatt.

Ismerek egy srácot, neki van egy hasonló jellemvonása, csak ő nem direkt tett szert rá. Egy gyerekkori baleset miatt kicsit furcsa az arca. Egyébként rendes, megbízható gyerek, de mivel szokatlan és feltűnő az arca, gyakorlatilag semmilyen munkát nem kap. Még biztonsági őrnek sem vették fel a külseje miatt.

Szóval: nagyon ne.

2012. okt. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Minden ismerősömnek megtiltottam hogy a nevemen hívjon.Hollónak hívnak engem minden ismerős
2012. okt. 8. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!