Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyenek ezek a...

Szerintetek milyenek ezek a rajzok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=oh4c7ZI_cuE


Az elején oké leírja,hogy már jobban tud rajzolni,meg,hogy ez már két éves munkája,de akkor is. Szerintem ezt nem kellett volna feltenni.

Szerintetek?



2012. szept. 28. 12:48
 1/7 anonim válasza:
100%
szerintem se valami jók ezek a rajzok, de próbálkozni szabad, nem? :)
2012. szept. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze én is így vagyok vele,de azért van amit nem kell nyilvánosságra hozni. :)
2012. szept. 28. 12:58
 3/7 anonim válasza:
100%
szerintem csak az illető jót akart a tesójának. gondolom ő azért más szemmel látja a tesója rajzait :) (első voltam)
2012. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem igazából tetszenek! 1:32-nél például az a koncentrálós fej... Nagyon ügyi lett!! Szerintem tényleg ügyesek!! Nem baj, hogy nem dolgozta ki őket annyira, ráér az!:) Jók ezek!!
2012. szept. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. :)
2012. szept. 29. 11:57
 6/7 anonim válasza:
Kár,hogy (szerintem) nincsenek befejezve. Ha pedig be vannak,akkor dolgozza ki!Nekem nem tetszenek, de ki tudja? Lhet,hogy egy napon híresebb lesz velük,mint hinném...
2012. dec. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na ja,ki tudja! :D
2012. dec. 16. 13:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!