Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Kezdő gitárnak milyet vegyek?

Kezdő gitárnak milyet vegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok milyen elektromos gitárt vegyek ha ez lenne az első elektromos gitárom?(akusztikuson már játszok 7-8 hónapja)szóval leginkább hard rockot és grunge-ot játszanék!lehetőleg 50ezer forint alatt!jaj és azért a kinézet sem egy utolsó dolog!én a hangszerdiszkont.hunnéztme párat,lehetőleg innen ajánljatok,köszi
2012. aug. 31. 00:12
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] én ezt néztem, ez tetszik eddig a legjobban,persze azért jöhetnek ajánlatok,nekem leginkább az lp és a stratocaster forma tetszik
2012. aug. 31. 00:15
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem ez az egyik legidétlenebb gitár ami valaha is elkészült.

vannak ennél jobbak is.

2012. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jóhát most ebből sokat nem tudtam meg bocsi xD
2012. aug. 31. 10:29
 4/8 anonim válasza:
Az Epiphone olcsóbb változatai nem valószínű, hogy jók lennének. 100.000 Ft alatt én a helyedben Cort-ot vennék.
2012. aug. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
szerintem vegyél egy SX sst57 nekem is olyan volt elösszőr a kezdő gitárom
2012. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
120000 alatt ne vegyél mert meg fogod bánni sok hiba felmerül a későbbiekben ha drágábban veszel egyet örök élet amíg falhoz nem vágod
2012. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
120000 alatt is vannak jó gitárok csak egy picit még rá kell költeni
2012. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

120ezerért ur isten xd ha lenne annyi pénzem vennék is,de fulkezdő vagyok,akkor minek profi gitár?gondolom jimi hendrix se a legdrágább stratocasterrel kezdte xd

+ennyi pénzből már veszek egy egész szettet,de köszi a válaszokat! xd

2012. szept. 1. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!