Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Csak szerintem ilyenek a régi...

Csak szerintem ilyenek a régi festményeken a nők ábrázolása?

Figyelt kérdés
Olyan,mintha a híres nőket(hercegnő,királynő főképp)szépíteni akarnák a festményeken és valahogy az arcformájukat is máshogy festik legalábbis így érzem,mintha valami ideáll mintának akarnának megfelelni vagy nemtudom

2012. aug. 23. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

gondolj csak bele!1 nagyon ronda hercegnőnek mernél ilyet mondani:asszonyom,kérem forduljon a fény felé,mert így nem látszik jól a szőrös bibírcsókja?szerintem nem.

egyébként logikus amit mondasz,hiszen minden uralkodó szeretne ideállá válni,h kövessék és elismerjék

2012. aug. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Azért ez elég szívás lehetett az uralkodóknak,hogy meg nézik a képeket a hercegnőkről és valami szép csajnak gondolják utána meg házasság előtt kiderül,hogy milyen ronda a csajXD(nem mindegyik uralkodó látta a feleségét előre)
2012. aug. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ez volt a photoshop. Persze volt aki nem állt be a sorba és nem törekedett a szépségre, belőle nem lett udvari festő..
2012. aug. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez az, valószínűleg nem is tehettek máshogy. Ha mégis megfestették volna a szörnyű valóságot, akkor jobb esetben le is nyakazták volna őket :D


Amúgy én azt nem értem, hogy a régi, fekete-fehér képeken hogy lehet mindenki olyan tökéletes. Sehol egy pattanás, a fények gyönyörűen esnek az arca, az arcéleken húzódó árnyékok pedig a legjobbat hozzák ki az arcformából. De még akkor is, ha teljesen spontán képről van szó...

2012. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kedves utolsó!azok a képek kicsit hazudósak mert sokszor bekenték a nőket zöldes sminkkel.egyszer 1 magyar filmrendező kisfia elment 1 forgatásra és amikor meglátta a nőket felordított h milyen csúnyák.
2012. aug. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!