Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Felismeritek? Nagyon szar lett?

Felismeritek? Nagyon szar lett?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok :D


[link]


Az egyik szeme kisebb, az orra túl szögletes, a száját pedig nem tudtam normálisan megcsinálni.


Esetleg aki ért hozzá leírhatja, hogy máskor mire figyeljek jobban.


2012. júl. 16. 15:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Keine Ahnung.
2012. júl. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gond, hogy csak körvonalakat rajzolsz, és nem árnyékolsz.

Próbálj egy fekete-fehér képről rajzolni, és ne a körvonalakat nézd, hanem a különböző árnyalatú foltokat, és satírozz.

Nem tudom, hogy milyen ceruzával csináltad, de vegyél több féle "erősségűt" H-stól egészen 8B-sig, úgy könnyebb.

2012. júl. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem merek árnyékolni mert mindig azzal rontom el az egészet.
2012. júl. 16. 15:38
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Hát bocs, hogy ezt mondom, de szerinted ezt még el lehet rontani?? :D

Gyakorolj többet, próbálj csak 1-1 szemet, szájat, orrot rajzolni, ne rögtön egy egész arcot, ha "darabokban" már jobban megy, akkor próbáld meg újra ezt, amit belinkeltél.

Máshogy nem fog menni, csak, ha próbálkozol, és árnyékolás nélkül úgyse lesz szép.

2012. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ki ez? Bob Marley esetleg? Amúgy jahh, sok-sok gyakorlás, és alakulni fog!
2012. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Bob Marley. De az a szakmunkásbajusz az durva.
2012. júl. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezt tanulni kell, magadtól nem fog menni ha otthon rajzolgatsz ! Jelenleg olyan rossz, hogy ha ezt leadnák a híradóban többen öngyilkosok lennének, ne bízd el magad.. ha jót akarsz keress fel hozzáértőt, az alapokért, utána majd 1-2 év után alakíthatod magad, a saját stílusodat.
2012. júl. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!