Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is lakik ilyen szar városban?

Más is lakik ilyen szar városban?

Figyelt kérdés
Nálunk nagy ívben szarnak az emberek mindenre. Ami most rohadtul kiakasztó az az, hogy még a havat sem képesek eltolni a járdáról. Bp. melletti város, mindenki ezen a nyamvadt úton jár ki a buszhoz és 10-ből 7 ház előtt még ott van a járdán a két héttel ezelőtt leesett hó!
2012. febr. 16. 02:44
 1/7 anonim ***** válasza:

jó, én meg olyan országban lakom, ahol az emberek b...nak kivinni a szemetet és halmokban gyűlik az utcán, eldobálják rendre, retkes a foguk meg a kezük meg a lábuk, a saját szemetükben fetrengenek - és azt mondják hogy a fehér meg az európai ember koszos.


viszont itt nincs hó haha:D


amúgy a havat Bp-n gazdag kerületekben takarítják fel először. gondolom Külvárosokat tekintve is, pl Budakeszin tuti, Csepelen már kevésbé hamar stb. Nem fair, de így szokták.

2012. febr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anizotropikus ***** válasza:

A város olyan amilyenné a lakó teszik.

Ha szar a város, ahogy írod akkor gondolkozz el az első mondaton!

2012. febr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Reszben igaza van az elozonek. Mi is sokat tehetunk kornyezetunkert! Kritika es sajnalkozas helyet valamit tenni kell. A mi kozsegunkben, sem sokkal jobb a helyzet a hoval kapcsolatban, de pl a hetvegen, kimentunk baratokkal es segitettunk eltakaritani a surun jart jardat, ahol idosek es magatehetetlen emberek is laknak! Feltortunk a jegge fagyott havat a buszmegallokban. Nem esett nehezunkre es meg teaval is megkinaltak az oregek, beszelgettunk veluk es szinesebbe tettuk napjaikat! Nameg nem artott az a kis testmozgas igy a lusta teli honapokban :)) Fogjatok ossze emberek, segitsetet egymasnak ott ahol lehet vagy ha van ures par oratok! Mi vittuk a gyerekeket is es elveztek hogy segithetnek...
2012. febr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Előttünk a járda mindig el van takarítva. A szomszéddal felváltva megoldjuk mindkettőnk előtt. Pedig mellékutca.

Na nehogy már én seperjem el mások előtt is a havat, mikor náluk is el van, csak a kerítésen belül. Kínt meg b*sznak!

2012. febr. 16. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugy latom akkor nem a varos a szar, hanem olyan emberekkel mint te vagy van baj... akkor csak panaszkodj ne csinalj semmit,oszt jarjatok terdig a hoban a buszhoz, es irkalj ide is duhodben. Idokozben pedig ugyanugy szarjal le mindent ahogy van. Isten mentsen az ilyen szomszedtol mint te vagy...
2012. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anizotropikus ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha én debil vagyok (MENSA tag létemre!) akkor számodra nincs miről írni!

2012. febr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ha tényleg okos lennél, akkor nem kérkednél vele. Úgyhogy minden vagy te csak intelligens nem!

(Főleg úgy, hogy még a kérdést sem vagy képes felfogni!)

Bár lehet hogy nincsen másod csak az IQ-számod, ezért vagy annyira oda vele. Mondani mondhatsz bármit. Vagy autista vagy?

Bárki megértené, hogy alapvető elvárás az, ha én eltakarítom a havat a házunk előtti járdán, akkor más is tegye meg. Ahol meg sokan járnak ott meg még jobban figyeljenek erre AZ OTT LAKÓK!

Mellesleg mindenhol önkormányzati rendelet kötelezi erre a polgárokat!

Úgyhogy el mész te a francba azzal a kijelentéseddel hogy a város olyan amilyenné a lakó teszik!

(Talán lakóK! Nem csak egy ember lakja a településeket! Te remete!)

Ez az oldal is olyan amilyenné az ilyen debilek mint anizotropikus és társaik teszik! SZAR!

A 68%-os is valami lángész lehet. Pestnél csak 15 centi hó esett. Te valahol a világ végén lakhatsz. Menj törd fel a jeget a megállóban, ha neked ettől színes a napod! (Hogy a busz társaság helyett ingyen takarítod el a havat)

Én inkább kocsival indultam ma is.

2012. febr. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!