Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Baráti alapon mennyit lehet...

Baráti alapon mennyit lehet elkérni egy saját készítésű festményért? (50x70, farost, akril)

Figyelt kérdés

Nem vagyok ismert festő,de szerintem nem tartozom a kezdők közé. Nem hobby festékkel dolgozom,hanem művészfestékekkel,igaz nem a legdrágább kategóriával.

Az gondom az,hogy nem akarom megbántani az ismerőst,de amire gondol azt kevésnek tartom.


2012. júl. 3. 08:52
 1/2 A kérdező kommentje:
Inkább rábeszélem valami nyomatra,az olcsóbb.
2012. júl. 3. 09:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem pénzt kérnék tőle, hanem megbecsültetném az árát egy szakemberrel, aztán annak mondjuk kérnék a 60%-áért valami olyan dolgot, eszközt tárgyat(legyen az műszaki cikk pl. egy Ipod,iPAD, vagy egy videókamera),amire szükségem van.

Vagy egy festővásznat, ilyesmit... bármit ami pénzbe kerül, de nem közvetlenül pénz...

2012. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!