Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit jelent ez az idézet? (lent)

Mit jelent ez az idézet? (lent)

Figyelt kérdés
Ha te nem volnál, érzéseim csak a régi érzések árnyképei volnának
2012. júl. 1. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Amélie :)) egyébként szerintem valami olyasmit jelent, mintha azt mondanád, hogy "csak veled élek igazán". ha te nem lennél, minden, amit érzek, csak valami utólag újragyártása, gyenge másolata lenne mindannak, amit korábban éreztem, csak azok emlékei, amikbe kapaszkodom azóta is, de fakulnak. veled viszont újra érzek.

így tudnám értelmezni.

2012. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azt, hogy annyira a lényemmé váltál, hogy az érzéseim mindegyike kapcsolódik hozzád. Ha nem lennél, ezek az érzések nem lennének igaziak, csak gépiesen történne minden, de nem szívből. Mert amit irántad érzek, az valódi, az megfogható, igaz, és szent. És bárki és bármi más által kiváltott érzések még csak a közelébe sem érhetnek ennek. Miattad érzem azt, hogy élek.
2014. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!