Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Honnan tudjam, hogy jó-e a...

Honnan tudjam, hogy jó-e a könyvem sztorija?

Figyelt kérdés

Még a könyv megírása előtt mikor kitalálom a történetet, akkor általában nagyon elégedett vagyok vele meg minden, de aztán elkezdem írni és egyre több kérdés merül fel a sztorival kapcsolatban. Nem tudom, hogy másoknak, hogy tetszene meg, hogy egyáltalán meg-e érdemes írni...

Mit csináljak?


2012. ápr. 3. 22:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Esetleg a történet lényegét el tudnám küldeni privátban, mert nem szeretném csak úgy ide kiírni és nagyon megköszönném, ha kapnék egy kis kritikát.
2012. ápr. 3. 22:39
 2/7 anonim ***** válasza:
vannak barátaid,szüleid?olvasd fel nekik,aztán kérdezd meg h jó-e
2012. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés. Egy könyvnél nem csak a sztori számít. Egy szar sztorit el lehet adni jó stílussal, de fordítva már nehézkesebb.

Amúgy meg csak úgy tudhatod meg, hogy másokat érdekelne-e a történet, ha megmutatod/elmeséled nekik. És lehetőleg minél különbözőbb (érdeklődés szempontjából) embereknek, mert így kapsz egy valamennyire használható eredményt.

Nekem amúgy küldheted privátban, szívesen véleményezek. :)

2012. ápr. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha gondolod, küld el privátban, szívesen mondok véleményt
2012. ápr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Én is folyton ezzel a problémával küszködöm, a mostani történetemnél sem vagyok teljesen biztos benne, hogy mennyire lett eredeti vagy érdekes a cselekmény, de ezt úgy védem ki, hogy elmondom néhány ismerősömnek a történetet, esetleg meg is mutatom nekik, hogy mit hoztam össze.


Ha gondolod, küldd el privátban a tartalmat. :)

2012. ápr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia!:)

Én is szeretném megkapni privátban! :D

Egyébként én is ugyanígy vagyok vele..:S

2012. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is mindig így vagyok vele.

Ha szeretnéd elküldheted,és mondok róla véleményt,a lehető legjobb tudásomnak megfelelően.

Amúgy még annyit tudok tanácsolni,hogy mutasd meg a szüleidnek,rokonoknak,barátaidnak,és majd ők is mondanak róla véleményt.

2012. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!