Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tudtok ajánlni jó tinikönyveke...

Jj12 kérdése:

Tudtok ajánlni jó tinikönyveket? (amit egy 14 éves élvezne)

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt 13-14 éves koromban egy kedvenc könyvem. Az a címe, hogy Savanyú uborka csokoládéval. De ha érdekel a természet, akkor Fekete István könyveit is bátran ajánlom.
2012. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetris ***** válasza:
G Szabó Judit: A macskát visszafelé simogatják
2012. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az összes G. Szabó Judit!!! (na jó, talán a Most boldog vagy? nem kiskamaszoknak való... :D)... ha a történelmi jellegá könyveket szereti, akkor ott van pl. kifejezetten fiatal lányoknak Celia Reestől a Kalózok!... meg a szokásos tinikönyvek (a mostaniakat nem ismerem, így a saját emlékeimből hozok), pl. Ros Asquithól az Egy aggódó tini naplója, Meg Cabot-könyvek (Neveletlen hercegnő naplója sorozat, Mediátor-sorozat, Nyomtalanul sorozat). ha meg a nagyon modern vonalat szereti, akkor most Az éhezők viadala nagyon jó (feltéve, hogy nem riad meg némi erőszaktól a könyvben, mert nem egy tipikus lányregény...).
2012. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
G. Szabó Judittól szinte minden, a Most boldog vagy?! tényleg nem, és méga legújabb könyvei, Kristályszív.mentőakció meg ilyenek eléggé mások. Magyarok közül még Sohonyai Edit és Leiner Laurától a Szent Johanna gimi. A címe alapján, tudom, nem hangzik túl jónak. Aztán egyszer egy vendégségben a kezembe került az első része, annyira magával ragad, hogy tényleg nem tudod letenni, pedig nem igazán az én stílusom, és aztán ki fogod olvasni mindet, most jelent meg a hatodik.
2012. márc. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Adrian Mole naplója, az összes.
2012. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát nekem van egy barátnőm ő is 14 év körül van és ő ajánlott nekem pár könyvet többek közöt ami jó és én is elolvastam az Marni Bates Lol! Segítség Yutube sztár lettem.

Vagy , ha ilyen horrol szerüséget szeretnél A Felhő atlasz.

2013. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!