Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan lehet "pisifoltszerűen"...

Hogyan lehet "pisifoltszerűen" festeni?

Figyelt kérdés
szóval úgy, hogy miután megszárad a festék, akkor a körvonalának színe telítetebb lesz.Milyen festékfajtáknál oldható ez meg?

2012. márc. 24. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Aztarohadt..
2012. márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lebannen ***** válasza:
69%
Én már csináltam ilyet,télen a hóba.Kísértetiesen hasonlított pisifoltra.
2012. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az én kérdésem komoly!
2012. márc. 25. 10:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Fuuu..hát én most nem akarlak félre irányítani, nem csináltam még ilyesmit, meg utálok festeni is, grafikában vagyok otthon, de én úgy gondolom, hogy valami folyékony akrilfestékkel oldható meg. Régebben festettem selyemre, a selyemfestéknek is hasonló, a hatása, főleg selyemre, de amúgy sima papírlapra még nem próbáltam.

Talán ezek a festék anyagok a jók, akvarellel is meg próbálhatod, de akkor azt hígítsd fel nagyon, és egymásra építsd a színeket. Hát ez a technika megbízható festőtudást igényel majd, remélem megbirkózol vele.


Ha ellátogatsz a művészellátóba, ott is tudnak segíteni szerintem, maximum ők is a hóba pisilnek. :D

minden jót!

2012. márc. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem tussal!!! :) de tegyél hozzá vizet is, viszonylag sokat
2012. márc. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

úúúúúúúúúú, köszönöm az ötleteket!

a tusos ötlethez még ma hozzákeztem, és nagyon nagyon tetszik az eredmény!

[ csak próbálgatás: [link] ]


köszönöm!++++++++

2012. márc. 26. 19:39
 7/9 A kérdező kommentje:
na végülis meg van, nagyjából:) az ecsetetből a vizet tilos kinyomni, és amikor felviszed a festéket akkor ha rányomod az ecsetet arra a dologra, amire festesz, akkor kijön a víz, és voilá:)
2012. márc. 30. 13:18
 8/9 anonim ***** válasza:
amúgy igazi akvarell festékkel lehet
2012. márc. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:S majd kipróbálom azt is,én általában akrillal szoktam
2012. márc. 31. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!