Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Graffitisek mi alapján választ...

Graffitisek mi alapján választanak TAG nevet?

Figyelt kérdés

Csak hobbi szinten rajzolok PAPÍRON :D és eddig spanyol eredetű néven "futottam" de már unom, mert magyarul hülyén hangzik annak aki nem vágja az eredetét. B betűs nevet akarok, de semmi tippem.


18/L



2012. márc. 11. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
teljesen spontán
2012. márc. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És akkor hogy van mindenkinek egyedi neve azt nem vágom :D Nincs 2 ugyan olyan
2012. márc. 11. 19:07
 3/8 anonim válasza:
azért nem mindenki, én már találkoztam nem egy kis szutyokkal aki a nagyobbak neveit használta.. :s
2012. márc. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annak mi értelme van? Attól hogy nagyok nevét használja még lehet egy tehetségtelen fostalicska. :S
2012. márc. 30. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
hidd el nem kicsi szarkavarások vannak a graffitisek körében.
2012. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt tudom, van pár haverom. Ismerem az életüket annyira hogy 5-ös érvelést írtam róluk... :D Csak az a baj hogy nem csak az ő körükben vannak szarkeverések hanem mindenkinél. Nekem viszont ők a kedvenc haverjaim, szeretek velük lenni.
2012. márc. 31. 09:54
 7/8 anonim válasza:
akkor majd dobj egy pacsit ha összefutunk ;)
2012. márc. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok majd szólj. Béke :D
2012. ápr. 1. 15:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!