Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A versem szerintetek jó? Mit...

A versem szerintetek jó? Mit kellene rajta javítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Írtam egy "verset" a szerelmemnek, akit elvesztettem nem rég, mert hülye voltam.. soha nem írtam még verset, de most megpróbálkoztam vele.


Mit kellene rajta javítani? Hogyan rendezzem el a sorokat?

Előre is köszönöm a válaszokat!


Ébren s álmomban, mindig te jársz a fejemben, szeretlek téged és tudom én tettem mindent rosszá, jó voltál hozzám, de én nem viszonoztam a sok jót, mit adtál.

Hiányzol s nélküled oly üres minden, esténként mindig eszembe jut az a gyönyörű arcod s könny csordul ki szememből, ahányszor magam előtt látom.

Oly jó voltál mindig hozzám, pedig tőlem fele annyi jót kaptál, úgy sajnálom, hidd el kérlek

Bárcsak újból karjaim közt nevetgélnél, szemedbe nézve pedig boldogságot láthatnék

Minden rosszat mit vétettem jóvá tenném s mindig csak azt nézném, hogy rossz kedved ne legyen többé!

Míg élek szeretni foglak... életem Vivikéje!


2012. febr. 29. 21:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

"ezt a férfis szöveget utálom.."


Nézd, nem kötelező alkalmazkodni a bevett nemi szerepekhez. Nyugodtan lehetsz férfiatlan, legfeljebb a nőket nem fogod érdekelni. Jogod van hozzá.


"a versben nem volt semmiféle hazugság."


Mondok példákat, jó?


"Ébren s álmomban, mindig te jársz a fejemben" --> nem igaz

"tudom én tettem mindent rosszá" --> nem igaz

"jó voltál hozzám" --> ez sem igaz

"Oly jó voltál mindig hozzám" --> nem igaz

"Míg élek szeretni foglak" --> hű de mennyire nem igaz

2012. márc. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: költői túlzásról nem hallottál még? :)

Mégsem írhatja, hogy "kisebb-nagyobb szünetekkel összesen napi 5 óra 17 percet gondolok rád".

2012. márc. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

18:33 - miért kell belekötnöd mindenbe? a valóságban is rászólsz arra, aki kicsit is túloz??


" "Ébren s álmomban, mindig te jársz a fejemben" --> nem igaz

"tudom én tettem mindent rosszá" --> nem igaz

"jó voltál hozzám" --> ez sem igaz

"Oly jó voltál mindig hozzám" --> nem igaz

"Míg élek szeretni foglak" --> hű de mennyire nem igaz "


a legtöbbször ő jár a fejemben.. kicsit túloztam, de ezzel azt akartam kifejezni, hogy szinte mindig csak rá tudok gondolni.


honnan tudod, hogy nem én tettem mindent rosszá?? miattam mentünk szét, szóval én rontottam el az egészet..


és igen is jó volt hozzám, nagyon is! szóval olyat ne írj, amit te nem is tudhatsz..


bocsi.. elég hülye gondolkodásod van!


nagyon túlreagálod ezt a férfis dolgot.. aki a szerelméért verset próbál írni és szereti, akkor az már nem is férfi a te nézeted szerint??

2012. márc. 1. 21:13
 14/18 anonim válasza:
Figy, hány évesek vagytok és akkor könnyebb lesz megérteni!
2012. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

18:39


"Utolsó: költői túlzásról nem hallottál még? :)"


Mi költői ebben a demagógiában, ami itt olvasható?


"Mégsem írhatja, hogy "kisebb-nagyobb szünetekkel összesen napi 5 óra 17 percet gondolok rád"."


Írhatná, eredetibb is lenne.

2012. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

21:13


"miért kell belekötnöd mindenbe?"


Most buksisimit vársz, vagy tanácsot? A GYK egy kérdésfeltevő, tanácsadó oldal.


"szinte mindig csak rá tudok gondolni."


Igen, amíg be nem csajozol. Szerencsére könnyen gyógyítható a szerelem.


"honnan tudod, hogy nem én tettem mindent rosszá??"


Onnan, hogy egy kapcsolat fennmaradása vagy bukása két emberen múlik.


"miattam mentünk szét, szóval én rontottam el az egészet.."


Te szakítottál vele? Akkor miért mondod, hogy "elvesztetted"? Akkor ő veszített el téged leginkább.


"nagyon túlreagálod ezt a férfis dolgot.."


Te reagálod túl. Ugyanis az, hogy egy férfi legyen férfi, olyan egyszerű, mint az 1x1. Nem kell rajta sokat elmélkedni. Ehhez képest kitartóan hadakozol ez ellen.


"aki a szerelméért verset próbál írni és szereti, akkor az már nem is férfi a te nézeted szerint?"


Több szövegértést!

2012. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

figyelj.. ahogy látom veled nem lehet kommunikálni rendesen, mert kötekedő és agyilag eléggé bekorlátolt ember vagy sajnos..

jesszusom! -.-" mit nem tudsz azon megérteni, hogy én rontottam el mindent és miattam jöttünk tényleg szét??! kifejtem számodra egyszerűbben, hogy megértsd: bunkó voltam vele és önző módon viselkedtem, miközben ő kedves volt velem és megadott mindent, amit tudott..


eléggé elterelődtünk a kérdésemtől.. nem kötekedést kérek, hanem választ..

2012. márc. 1. 22:25
 18/18 anonim ***** válasza:

22:25


"mit nem tudsz azon megérteni, hogy én rontottam el mindent és miattam jöttünk tényleg szét?"


Mit nem tudsz megérteni azon, hogy azt az esetet leszámítva, amikor te küldöd el a nőt, nemcsak neked köszönhető a szakítás?


"bunkó voltam vele és önző módon viselkedtem"


Legalábbis azt hiszed, hogy ez volt a hiba. Amúgy meg nem tudjuk pontosan. Persze ha jelezte neked, hogy bunkó vagy és ebből baj lesz, te meg nem reagáltál, akkor tényleg hülyeséget csináltál, de akkor meg akkora tuskóként tűnsz fel előtte, hogy fölösleges most már verselned.

2012. márc. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!