Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A versem szerintetek jó? Mit...

A versem szerintetek jó? Mit kellene rajta javítani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Írtam egy "verset" a szerelmemnek, akit elvesztettem nem rég, mert hülye voltam.. soha nem írtam még verset, de most megpróbálkoztam vele.


Mit kellene rajta javítani? Hogyan rendezzem el a sorokat?

Előre is köszönöm a válaszokat!


Ébren s álmomban, mindig te jársz a fejemben, szeretlek téged és tudom én tettem mindent rosszá, jó voltál hozzám, de én nem viszonoztam a sok jót, mit adtál.

Hiányzol s nélküled oly üres minden, esténként mindig eszembe jut az a gyönyörű arcod s könny csordul ki szememből, ahányszor magam előtt látom.

Oly jó voltál mindig hozzám, pedig tőlem fele annyi jót kaptál, úgy sajnálom, hidd el kérlek

Bárcsak újból karjaim közt nevetgélnél, szemedbe nézve pedig boldogságot láthatnék

Minden rosszat mit vétettem jóvá tenném s mindig csak azt nézném, hogy rossz kedved ne legyen többé!

Míg élek szeretni foglak... életem Vivikéje!


2012. febr. 29. 21:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Jó ez. Most pedig szépen fogod és kidobod a kukába, el is felejted örökre, ha akarsz a lánytól még valamit az életben. Most nem gondolkozol tiszta fejjel, én is írtam és adtam oda lányoknak hasonlóan gáz verseket. Utána reménytelen. Ha van egy csepp eszed rám hallgatsz és prózában mondod el az érzéseid
2012. febr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
94%

Ez mitől vers? Alig van ritmusa, rím csak néhol, ráadásul végig magadat sajnáltatod.. Mindegy, ha már megírtad, próbálkozz be vele, hátha őt meggyőzi.

Hány évesek vagytok?

2012. febr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%

A lányoknak többnyire szokott tetszeni, ha verset írnak nekik, akármilyen is legyen a vers. Ugyanakkor ha szétmentetek... Nem ismerem a körülményeket, de ha haraggal váltatok el, nem javaslok ilyen szintű kitárulkozást.


A vers egyébként... nem mondom, hogy jó, azt sem, hogy rossz. A többség ilyesmiket ír, ha szerelmes. Nem bántásból írom, de kérdted a véleményeket, hát leírom: szerintem közhelyes, meg nyálas is. Lehet szerelmet vallani úgy is, hogy megmaradsz férfinak.

2012. febr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! :)

tudtam, hogy nyomi lett a "versem"... x)

Nem haraggal jöttünk szét, most is nagyon jóba vagyunk és nekem úgy tűnik, hogy még mindig szeret, csak fél attól, hogy megint elszúrnám.. :/

2012. febr. 29. 23:04
 5/18 A kérdező kommentje:
szereti a verseket, azért próbáltam meg egyet írni neki.. de sajna nem értek a versíráshoz.. :(
2012. febr. 29. 23:06
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Borzalmas a "versed", mert közhelyes és irodalmi szempontból értéktelen, ezen kívül meg még hazug is, pszichológiailag pedig elhibázott, ugyanis arról szól, hogy lemész kutyába. "Becsicskulásom hiteles története". Légy férfi és irtsd ki magadból ezt a gondolkodásmódot, mert egy biztos: amíg nem lépsz tovább rajta, nem nagyon fogsz elérni semmit a nőknél.
2012. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

23:04


"Nem haraggal jöttünk szét, most is nagyon jóba vagyunk"


Még néhány hétig, amíg nem talál valaki mást életed Vivikéje.

2012. márc. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

23:06


Keress másik csajt. A Vivikénél is csak akkor lehet még egyszer valami minimális esélyed, ha most szépen becsajozol. Persze mindez inkább a "párkapcsolatok" témába tartozik.

2012. márc. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

nekem nem kell más, őt szeretem tiszta szívből.. ez az egész lehet hogy nyálas, de ő kifejezetten szereti az érzelmes dolgokat és ezt a férfis szöveget utálom.. én érzelmesebb típus vagyok, véleményem szerint nem kell mindenkinek játszania az igazi macsó férfit.. elég nagy baj, ha ti így hagynátok, hogy vége legyen a dolognak.. valószínűleg nem szerettetek még igazán senkit sem.. tisztelet a kivételnek. :)


00:08 - a versben nem volt semmiféle hazugság..

2012. márc. 1. 07:21
 10/18 A kérdező kommentje:
most vettem észre, hogy az utolsó három választ ugyanaz írta.. szóval csak neki szól az előző kommentem..
2012. márc. 1. 07:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!