Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Tetszik nem tetszik ez a vers...

Tetszik nem tetszik ez a vers őszintén léci?

Figyelt kérdés

Karácsony


Én is egy vagyok

milliók egyike

kiket az álom ma nem látogat meg


ébren fekszem az ágyban várva

a hold lágyan besüt

mindenűt csend honol


lágy szél kis rezzenés

nem ez még nem a holnap

megfogom ismerni?


vajon mit fog hozni?

már majdnem elalszom

utolsó gondolat:


holnap igen édes holnap

eljössz ahogy eddig is eljöttél

és hozod magaddal a karácsony bódító szelét


2011. dec. 7. 19:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

diszlexia nincs, csak hülyeség.

vannak emberek, akik beveszik, hogy azért írja a légyszi-t lécinek, mert diszlexiás? DISZLEXIÁS ÉS NOVELLÁT ÍR?


UGYAN MÁR.


írj inkább a télapónak, nekünk ne.

2011. dec. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

A diszlexia nem betegség, hanem inkább a gondolkodás, az észlelés és a tanulás, tehát általában az információfeldolgozás egy más formája. Köszönhetően az eltérő gondolkodásmódnak a diszlexiások egy része egyes területeken az átlagnál sokkal tehetségesebb. Ezek az eltérések a diszlexia kezelése után is megmaradnak.


A diszlexiások nem szavakban, hanem képekben gondolkodnak, gyorsan felismerik a jelenségek mögötti struktúrákat, hamar felismerik a problémákat. Képzeletük gazdag, kíváncsian, kreatív és intuitív módon viszonyulnak a világhoz. Mindennek köszönhetően a diszlexiások között sok tehetséges képzőművésszel, politikussal, színésszel, tudóssal, feltalálóval, zenésszel találkozhatunk.


Látszik hogy semmit nem tudsz a diszlexiáról agata cristi is az volt.

2011. dec. 25. 09:25
 13/15 A kérdező kommentje:
De amúgy mindnyájatoknak igaza van a vers röhejes és béna nem tom milyen elborult állapotban raktam fel látni akartam mire vagyok képes 20 perc alatt látom ehhez több idő több ész kell.
2011. dec. 25. 09:34
 14/15 anonim ***** válasza:
nekem próbálod megmagyarázni a diszlexiát? inkább le sem írom, hogyki vagyok. légy boldog a belemagyarázott "állapotoddal". hajrá
2011. dec. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ha te vagy a világ leg diszlexikálisabb embere az se érdekel rólam megalapítottak ez látszik a helyes írásomon is és igen nem lehetetlen hogy dixlexiáson bármit is írjak ezt a nevelési tanácsadóban mondták most ki a hülye?
2011. dec. 26. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!