Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ki készítette ezeket a szobrok...

Ki készítette ezeket a szobrokat, lehet tudni róluk bármit is?

Figyelt kérdés

[link]

Hogy találhatnék információt és nagyobb felbontású képet ezekről a szobrokról?Bármilyen információnak örülnék.


2011. aug. 24. 15:45
 1/6 Beliel válasza:

Egy 18. századi francia művész készítette sajnos a neve ismeretlen.

Legnagyobb felbontásba ezt találtam:

[link]

de itt van külön külön:

[link]

[link]

2011. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettél!:)
2011. aug. 24. 20:11
 3/6 Beliel válasza:
Szívesen :)
2011. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt még elárulnád hogy sikerült rátalálnod?:D
2011. aug. 24. 20:25
 5/6 Beliel válasza:

Persze! Megnyitod a képet, kimásolod az url címét. Nyitsz egy google-t, beírod. Általában ennyi már elég is, hogy kiadja, nálunk itt most nem ment, menjünk rá a kép alapján való keresésre. Innentől kezdve csak az oldalakat kell végig nézni... mint kiderült a képet "tooth worm"nek becézik, így hát rákerestem arra de mivel nem volt kedvem kideríteni ki csinálta inkább csak arra hajtottam legyen egy nagyobb képed róla. Nézem a képeket... és az egyik kép alatt láttam, hogy valami 18 századról magyaráznak rámentem: [link]

Innentől kezdve meg poén volt megtalálni a két fogat közelről.

2011. aug. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Végül is erre a "tooth worm" kulcsszóra voltam kíváncsi.Már csak azért,mert szeretek magam is utána nézni a dolgoknak.A képek amiket linkeltél azok nagyon jók.

Köszönöm még egyszer!

2011. aug. 25. 08:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!