Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok arról, aki...

Mit gondoltok arról, aki hegedül? Vagy valakiről, akit hegedűvel láttok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 21:25
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Valaki, akit hegedűvel látok - bizonyára tud hegedülni. Ennyit gondolok :D
2011. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek mi a lényege amúgy?

Én hegedülök és a lányom is. Teljesen normálisak vagyunk, egyszerűen szeretjük a hangszert, a zenét, élvezet egy darabot elhegedülni.

2011. júl. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, hogy hol hegedül. Az utcán hegedülő - utcazenész. A háztetőn hegedülő - Hegedűs a háztetőn. A hegedűsök általában egy kendőt tesznek az álluk alá. Ezt azért teszik, hogy le ne hegedüljék magukat.
2011. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
74%
nagyra értékelem aki valamilyen hangszeren játszik. a hegedű pedig egy nagyon szép hangszer. az első válaszoló pedig iszonyatosan primitív.
2011. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Zeneiskolában tanul, szereti a zenét.
2011. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszönöm!:) Csak kíváncsi vagyok. Én is hegedülök.
2011. júl. 15. 22:16
 7/26 anonim ***** válasza:

Most megnyugodtam :)

Nem értettem a lényeget, már kezdtem azt hinni, hogy nem vagyok normális hogy hegedülök. (egyébként itt van mellettem most is 1 méterre)

2011. júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, vajon mi fut át az emberek agyán, mikor mondjuk felszállok a metróra, és látják, hogy hegedű van nálam. Mire gondol egy átlagos ember? Persze, van aki a hegedűről azt hiszi, h zongora..de aki felismeri. Csak annyit gondol, h egy zenész, aki zeneiskolába jár?
2011. júl. 15. 22:23
 9/26 anonim ***** válasza:

"Úristen, egy büdös cigányfan..."


Nem tudom mit akarsz hallani, de a legtöbb embernek semmi hasonló nem jut eszébe a hegedűről.

2011. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
hát például ezt is
2011. júl. 15. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!