Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen stílusú, tartalmú...

Milyen stílusú, tartalmú festményt vásárolnál szívesen? .

Figyelt kérdés

Például:tájkép, rendelésre készített saját portré, bármilyen portrét illetve emberalakot ábrázoló kép, nonfiguratív kép, fantasy stílusú kép, állatos kép,cselekményt ábrázoló kép, csendélet legyen-e inkább?Esetleg szürrealista stílusú vagy absztrakt?

Írhattok egyéb jellemzőt is, ami nincs a felsorolásban.Tehát, milyen lenne a nektek tetsző kép?


2011. júl. 15. 13:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
[link] ezek közül úgy jóformán mindet elfogadnám. :D
2011. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

@mab: Bevallom hogy ezeket kevéssé ismerem. Amit valamire értékelek, az Milinkov, Konecsni, Esher - ebben a sorrendben. De hozzáteszem, hogy ezek is elég idegenek számomra. Hasonló élményt jelentenek, mint egy erősen kékes színű fénycsővel megvilágított szobában tartózkodni.


A premodern művészetet illetően sem vagyunk egy hullámhosszon, ugyanis a modern művészettel szemben én teljes mértékben a hagyományos esztétika híve vagyok.

2011. júl. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám behatárolni a stílust ennyire,de a vallási képek nem igazán jönnek be. A színekben és formákban halmozott képeket nem szeretem.Szeretem,ha egy képnek van hangulata , mondanivalója,de nem szeretem,ha túl van erőltetve. Megjegyzem,hogy egy csendéletnek is lehet mondanivalója nem feltétlen kancsókról és gyümölcsökről kell,hogy szóljon,de ha mégis ezeket ábrázolja az esztétikai élmény akkor is lehet pozitív,hangulatjavító hatású ebben a csodás kockavilágban..
2011. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!