Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen érzelmeket vált ki...

Milyen érzelmeket vált ki belőled a rajzom?

Figyelt kérdés

[link]


Nem arra vagyok kíváncsi, hogy anatómiailag pontos-e vagy szereted-e a manga stílust, hanem kizárólag az érzelmek érdekelnek.


2010. dec. 12. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

egyértelműen félelem

(gonosz erdőben félős kis rókalány)

2010. dec. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ürességet(és ezt nem rossz értelemben mondom,hanem a fehér szín általában ezt az érzést váltja ki belőlem.)és félelmet.
2010. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
egyedülléttől való félelem és az erdőben az állatoktól való félelem
2010. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Érzékelhető ,hogy hideg van ott amit rajzoltál.És elég ürességet váltott ki a rajzod,mert sok a fehér szín.A narancssárgás szín pedig inkább egy kellemetlen szín rossz ránézni.

Viszont belőlem nem váltott ki félelmet, inkább ilyen meglepődöttségest.


-ez az én szubjektív véleményem,akinek nem tetszene ne szedje le a fejemet-

2010. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a kép! Nekem magányosságot és ijedséget sugároz.
2010. dec. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Félelem, elveszettség.
2010. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az ötödik válaszoló érezte azt, amit én, a magányt, de a többieknek is igazuk van.
2010. dec. 12. 12:40
 8/16 anonim ***** válasza:

Remek kép, nekem nagyon tetszik.

Elhagyatottságot érzek valamiért, mert a kislányról nekem a tizenkilencedik századi filmek árva gyermekszereplői jutnak az eszembe (a ruhájáról és az arckifejezéséről egyformán).

A másik pedig, én imádom a havat, de ezen a képen a hónak van valami különös baljós, vészjósló hatása, talán az üresség, mint már mondták előttem.

Mindenesetre nagyon jól sikerült!

2010. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nálam mást. Gyerekkoromban még rengeteg hó volt télen, és ez a sárgás-narancsos fény is azt juttatja eszembe, amikor kora délután, de már a naplementében kint játszottunk a mély hóban. Meg nálam az erdő egy békés hely. Nekem ezeket juttatja eszembe. Szóval nálam valami teljesen ellentéteset vált ki, mint a többi válaszolónál.
2010. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.


Én is imádom az erdőt, de nekem ez a naplementei narancsos-sárgás színek a hóval, egy félő kislánnyal és egy ilyen erdővel olyan baljós. A fák is, meg minden: az ég, az üresség, a színhasználat... mint olyan vészjósló.

2010. dec. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!