Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogyan tudnék fejlődni rajzolá...

Hogyan tudnék fejlődni rajzolásban,hogy profi rajzos legyek? Én ebben nem hiszek!

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet,hogy 2018ban kezdtem el a rajzolást!

Most jelenleg 19 éves vagyok!

A helyzet a következő:2018ban kezdtem el a rajzolást,akkoriban nagyon béna voltam!

És elkezdtem azon töprengeni,hogy hogyan rajzolhatnék profin.

Aztán arra a döntésre jutottam,hogy laptopot előveszem,és tutorial videókról átmásolom a rajzot,és csak árnyékolni kell.

De!

Mikor bevittem a suliba,a átmásolt rajzot,árnyékolással,persze az sem volt profi csak irka firka!

Aztán bevittem ámultak,bámultak a többiek,hogy hogy tudok ilyen jól rajzolni!

Aztán egy jó darabig így csináltam!

Aztán gondoltam arra is,hogy Prismacolort veszek a diákmelós pénzemből,és hátha azzal profi rajzos leszek,mert a drawholic youtube csatorna is profi rajzos és prismscolort használ!

És szinte varázsol!

Aztán most kicsit elegem lett ebből a kamu rajzolásból,mert ezzel csak magamat,és másokat csapok be!

Elkezdtem tegnap rajzolni saját kezűleg magamtól!

tutorialt nézve.

De nem sikerült pontosra és akárhogy oda figyelek egyszerűen elrontom és nem lesz pontos precíz a rajz.

Valaki tanácsot tudna adni esetleg hogyan váljak profi rajzossá esetleg haladó rajzossá egy hét alatt?

Illetve pár hónap alatt?

köszönöm szépen előre is a válaszokat!



okt. 19. 23:17
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%

Ha nincs türelmed hozzá, akkor ne erőltetsd.

Te magad is írtad, hogy nem hiszel magadban

okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Pedig van türelmem hozzá,szeretek is rajzolni nagyon.

És mondjuk ha egyre többet rajzolok annál jobban fogok hinni magamban!

okt. 20. 00:20
 3/33 A kérdező kommentje:

itt van néhány rajzom amit az előbb készítettem: [link]

[link]

Vélemény?

Ha úgy nézzük tényleg fejlődtem mert régen tényleg nagyon béna voltam!

okt. 20. 00:23
 4/33 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, menj el egy rajz szakkörre.

Ott nem csak a tanártól, hanem a tanítványoktól is tanulhatsz.


Légy türelmes, és ne add fel

okt. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Értem hát még gondolkodpm rajta!

Mindenesetre,várom a többi válaszokat!

közben beküldöm a rajzaimat is!

okt. 20. 00:44
 6/33 A kérdező kommentje:
okt. 20. 00:59
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy profi legyél évek, évtizedek kellenek. Nem véletlen, hogy a legtöbb kiemelkedő művész a karrierje végén alkotta meg a legnagyobb műveit. Ne ez legyen a célod, mert ez egy irreális elvárás magaddal szemben, pláne, ha csak pár hónapra tervezel.


A linkelt rajzok elég amatőrök, nincs bennük semmi igazán művészi, de ez ne keserítsen el. Mindenki legalul kezdi és onnan indul meg a fejlődés, de ehhez idő és munka kell. No és persze tanulás, amire vannak jó oldalak (például a SkillShare), de élőben is vannak remek rajzos szakkörök és tanfolyamok.

okt. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Értem!De úgyis meglehet tanulni,ha átmásolom?

És idővel hozzá szokik a kezem?

okt. 20. 02:29
 9/33 anonim ***** válasza:

A belinkelt rajzaid alapján még rettentö messze vagy a profi rajzoktól, ez kb kisiskolás szint.

Ha meg akarsz tanulni rendesen rajzolni, ahhoz évek kellenek, meg rengeteg gyakorlás, de nem ilyen primitív szinten

okt. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

Tényleg járj el valahová. Az igazi rajz, nem vész el a részletekben, hanem kiemel valami fontosat, jellemzőt. Valahol a látással, megfigyeléssel kezdődik.

Másolni, kellő türelemmel, mindenki tud.

okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!