Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Magyarországon miért nem volt...

Magyarországon miért nem volt soha mainstream a kicsit is igényesebb zene?

Figyelt kérdés
A 90-es és 2000-res évekből is k.rva sok együttest és előadót tudok mondani akik sajnos az ország legfelkapottabb előadói voltak úgy, hogy egy normális dalszöveget sem tudtak írni, soha. Az énekhangokról nem is beszélek…

szept. 4. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igényesebb zene = olyan zene, ami neked tetszik? Az a helyzet, hogy nem te vagy Magyarország közepe, ezért nem a te személyes ízlésedre épül a mainstream média.
szept. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nekem nem tetszik Jimi Hendrix zenéje nem fogom azt mondani, hogy egy proli sz.r, mert nem az. Szerinted KKevin egy igényes előadó?
szept. 4. 18:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ismerem, nem tudok véleményt mondani.
szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor nyugodtan vissza lehet menni a kicsike kis barlangocskádba, drágám
szept. 4. 20:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Magas a paci
szept. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Már hogyne lett volna?A régebbi időkben minden falunak,tájegységnek megvolt a rá jellemző népzenéje.És az ott lakók kedvelték is ezeket.Márpedig a népzenénél értékesebb zene nem nagyon van.
szept. 5. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6. Mondjuk valid. De én már az “újvilág” zenéjére gondoltam.
szept. 5. 06:13
 8/11 anonim ***** válasza:

Ebben legalább világelsők voltunk. Mára a teljes mainstream "zenei" közeg arra a szintre bukott, ahol mi voltunk a 90-es/2000-es években.

Egyébként részint azért, mert az átkosban megmondták, hogy ki játszhat zenét és ki nem és mit hallgathatsz, mit nem, a gengszterváltás után, meg robbantósan fontosabb dolgok is voltak az országban, mint, hogy milyen a mi zenénk. Itt igazából igény sem volt soha a minőségre.

szept. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 UlfOrmson ***** válasza:
100%
az tényleg szar, hogy a rádióban játszott zene az finoman szólva is hallgathatatlan. Viszont erre van egy jó módszer (nekem bevált): ne hallgass rádiót, ha nem tetszik. A 21. században, amikor már két kattintással elérsz bármit már könnyen kikerülhető ez az egész
szept. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
31%

9


Ha mondjuk a buszon szól a rádió az nem kikerülhető.Mert azt nem én szabályozom.

szept. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!