Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdekelne valakit egy ilyen...

Érdekelne valakit egy ilyen történet?

Figyelt kérdés

A történet utca macskákról szól. A főszereplő egy fekete kandúr, aki elég önfejű és öntérvényű, fejjel megy neki a bajnak. Az élet szemlélete az, hogy aki erős csak az értékes macska... Egy napon azonban találkozik egy kandúrral, aki később a barátja lesz és megtanítja arra, hogy hogyan legyen boldog és hogyan nyíljon meg mások előtt. Befogadja egy érdekes társaság.

Alapvetően ez egy humoros, akciódús és kissé érzelmes sztorinak készül.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy kit érdekelne ez a jellegű téma. (a történet még csak kezdetleges)

Képregénynek készül.


2010. nov. 1. 15:02
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy macskákról szól?
2010. nov. 1. 16:18
 12/18 anonim ***** válasza:

A sztori mindegy. Csak jól legyen tálalva és igényesen kidolgozva. De kérj meg valakit a szövegkönyv elkészítésére.

(fejjel megy a falnak - bajba keveredik)

2010. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne:D
2010. nov. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Ó tényleg.. rosszul írtam. Hát lehet, hogy nem az erősségem néha a szép fogalmazás, amire szükségem lenne. De ha valaki más írná meg helyettem a forgató könyvet, az nem olyan lenne mintha nem lenne teljesen az enyém? Olyan lenne mintha lerajzolnám azt amit más leírt... Nem tudom.
2010. nov. 2. 19:23
 15/18 Srapnel ***** válasza:

Most nem piszkálásból, de:


"De nem is vitatkozom veled, mert még csak az én fejemben van meg ez az egész történet és még csak én tudom milyen igazából ez a sztori."


Akkor minek kérdezed, hogy tetszene-e egy olyan, amiről nem sok esélyünk van megérteni, hogy valójában mi is?


"Hát lehet, hogy nem az erősségem néha a szép fogalmazás, amire szükségem lenne."


Akkor hogy akarsz minőségi művet írni?

2010. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
lefogadom, hogy metaforikusan a mai társadalmat írod le... nekem tetszene...
2010. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Huhh én nem szeretem a cicákat szóval nekem biztos nem jönne be de amúgy ez tök jó elképzelés hogy direkt nem átlagos emberi meg stb stb de az állatok is már olyan 'átlagosak' ..valami még egyedibb? Persze nem valami szörnyekre gondolok meg idétlen szőrös valamikre..
2010. nov. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

15:09-nek.

Jó igazad van. De én csak arra voltam kíváncsi, hogy érdekel e valakit egy ilyen témájú sztori.

Hogy hogy akarok minőségi művet írni?

Nos, szerény véleményem szerint nem vagyok olyan béna hogy ne tudjak rendesen fogalmazni. Lehet hogy nem lesz egy díjnyertes mű, de nem is az a szándékom hogy kiadassam. Csupán hobbiból, a magam szórakoztatására csinálom.


15:14, rátapintottál a lényegre.

2010. nov. 5. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!