Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdekelne valakit egy ilyen...

Érdekelne valakit egy ilyen történet?

Figyelt kérdés

A történet utca macskákról szól. A főszereplő egy fekete kandúr, aki elég önfejű és öntérvényű, fejjel megy neki a bajnak. Az élet szemlélete az, hogy aki erős csak az értékes macska... Egy napon azonban találkozik egy kandúrral, aki később a barátja lesz és megtanítja arra, hogy hogyan legyen boldog és hogyan nyíljon meg mások előtt. Befogadja egy érdekes társaság.

Alapvetően ez egy humoros, akciódús és kissé érzelmes sztorinak készül.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy kit érdekelne ez a jellegű téma. (a történet még csak kezdetleges)

Képregénynek készül.


2010. nov. 1. 15:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
aranyos
2010. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy nem éppen jól adtam elő ezt a bemutató féleséget, de mivel akció, így sok benne a bunyó. Tehát nem éppen kis aranyos cicusok játszanak egymással a járda szélén... Ha érted mire gondolok.
2010. nov. 1. 15:12
 3/18 anonim ***** válasza:
10 éves korig azt, aki szeret olvasni. Már ha jól meg van írva.
2010. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nos, mint az előbb leírtam... Éppen egyszerre írtuk. :D
2010. nov. 1. 15:13
 5/18 anonim ***** válasza:
Ebből ez nem derült ki. Ha humorosabb, és nem bárgyú, akkor jó lehet az idősebb korosztálynak,. (bár azért nem valami Fritz a macska-szerű dologra gondolok)
2010. nov. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tehát nem egy kedves kis gyerek mesének szánom. Bármilyen hihetetlen is komoly a történet. Gondolom azért hathat gyerekesnek mert macskákról szól... Hát én meg fogom cáfolni a első benyomásodat!
2010. nov. 1. 15:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Cáfold... szeretem az álaltokat, de nem tudnék komolyan venni olyan történetet, amely beszélő állatokról szól.
2010. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Jó lehet. :D
2010. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Pont azért mert nem pontosan emberekről és az tipikus emberi problémákról szól? (munkahely, család, stb.) Igaz, a macskák egymásközt tudnak társalogni, mivel emberi tulajdonságokkal, érzelmekkel ruházom fel őket. Tényleg van ebben a macskás dologban így első hallásra egy kis bárgyú jelleg de hidd el nem az... De nem is vitatkozom veled, mert még csak az én fejemben van meg ez az egész történet és még csak én tudom milyen igazából ez a sztori.
2010. nov. 1. 15:31
 10/18 anonim ***** válasza:
kicsit a Macskarisztokraták és emberi tulajdonságokkal felruházott állatokról szóló La Fontaine mese keverékének tűnik.szerintem elég vékony lenne az a réteg, akinek fel tudnád kelteni vele az érdeklődését.egyszerűen nem elég eredeti ez a sztori
2010. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!