Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » R.I.P. Tű és Snow elnök...

R.I.P. Tű és Snow elnök felejthetetlen alakítója Lelkét emelje magához az Úr, akarata szerint! Nektek melyik szerepe, filmje tetszett??

Figyelt kérdés

Én a filmművészet közé sorolom, a (nem közismert) Lumiere-galaxis (szerintem) felejthetetlen részeseként.

Valószínűleg nem filmesek, fiatalabbak ezt nem ismerik, tehát bemutatom, mekkora színész:

Federico Fellini rendezett Bernardino Zapponival közösen írt forgatókönyvéből XVIII. századi velencei önéletrajzból átdolgozva: Giacomo Casanova kalandor és író , akit Donald Sutherland alakít!! Nézzétek meg, szuper.



#Kelly's Heroes (Kelli hősei) #The Dirty Doezen (Piszkos 12) #Space Cowboys ( ~ Űrmentés, ki nem nézte, rengeteg ismétléssel) #Klute (klasszikus krimi a nyomozóról ) #Animal House (~ Állatház) #Ordinary People (Hétköznapi emberek)
jún. 21. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a JFK-ben tetszett az alakítása.
jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

'1963/68-tól meglepően sok filmben alakított tényleg kiemelkedőt, ha nem is főszerepre kérték fel. Írjatok más filmet, nyugodtan, csak felsoroltam egy párat! thx!

Nem láttam, csak olvasom 'Mr. X' nem főszerep, de egyedüli (1991-es? mondják róla)!

jún. 21. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Magányos emberek, Kelly hősei - én ezeket szerettem legjobban tőle.
jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!