Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Vélemények az alábbi képekről?

Vélemények az alábbi képekről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]



máj. 5. 04:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
75%

Ezek neked tetszenek? Vagy te készítetted?

Nagyon rossz érzést váltanak ki belőlem.

Depresszió,sötét világ. Rettenetes

máj. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat simán kitenném a hálómba.
máj. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a harmadik is cuki, bár nekem hiányzik egy "aha" élmény mindből, pedig az eszköztár alkalmas lenne valamelyest világosabb, netán komplexebb mondandó megfogalmazására is. Így, hogy szinte csak egy dolgot próbál felhozni belőlem, az is csak az általános sötét oldal, neki is inkább csak az elégedett csámcsogása, nem annyira fog meg, pedig kétségkívül tapintható valami sajátos harmónia, jól megkomponált dolgok ezek.
máj. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A második nem rossz
máj. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon nyomasztó,félelmet keltő képek.Nem venném meg őket még ha neves festők alkotásai akkor sem.
máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
A harmadiknak tetszik a pop art jellege de mindharomnak számomra nyomasztó a témája. Nem jó érzés őket nézni.
máj. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
65%

A 2. tetszik, kb. színtiszta formában jelenik meg rajta a szomorúság. Eccerű de naccerű.


Az első semleges, az utolsónál dühítő számomra a stílusválasztás a témához.

máj. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7, miért dühítő számodra?
máj. 5. 16:49
 9/12 anonim válasza:
65%
#7 vagyok: Jó a kérdés, mélyebben nem gondoltam bele, csak dühöt éreztem a színvilág és a téma kapcsán. Azt hiszem, hogy azért, mert a színek és a tartalom ismétlődése a szivárványra vagy a kaleidoszkópra emlékeztet, amit a szépséggel kapcsolok össze, a képen pedig egy olyan jelenet van, ami a végeredménye egy olyan útnak, aminek mindenképp része kellett, hogy legyen az erőszak és a fájdalom. Ezeket szépséggel felruházni pedig valamiért őszintétlen dolog a számomra, amit szintén fejtegethetnék még, de elég ennyi szerintem. :D
máj. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a minőségek fölött kezd összeállni olyan valóban széppé bármi, ami ilyen extremitásokban megjelenítetten ellentmondásos. Tehát amikor elfogadja az ember, hogy a nagy egész szempontjából semmi nem jó vagy rossz, csak van, akkor tárul fel ennek a szenvedő sártengernek a valódi gyönyörűsége. Nyilván visszahullva egyesszám első személybe megint csak megy a cimkézés, anélkül nem is értenénk egymást. Én is csak jelzőkkel tudtam megjeleníteni azt, amit utólag visszagondolva mutatott a határtalan érintése.

Nyilván nem csak az árnyoldalon át lehet odajutni, de ugyanolyan érvényes út az is, mint a másik kb végtelen sok.

máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!