Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Romeo és juliaval kapcsolatban...

Romeo és juliaval kapcsolatban mit tudtok? Részletek alul.

Figyelt kérdés
Hallottam arról hogy a Capulett, és Montagu család valójába létezett, és vmien szinten ugyanugy történt mint az ismert drámában ,csak azzal a csavarral h igazából nem halnak meg a végén hannem lesz egy csomógyerekük stb... Ezigaz?
2010. szept. 10. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
én erről nem hallottam.
2010. szept. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

igen

és a Titanic Rose-a És Jack-je is valóban létezett, csak nem úgy mint a filmben, mert 1.a srác nem volt szegény 2.nem halnak meg, a fiú sem

Bár azthiszem nem voltak igaziból szerelmesek egymásba

2010. szept. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gonosz vagy utolsó!:)


Rómeó és Júlia kitalált szereplők viszont régen számtalan emberre rá lehet volna húzni ezt a történetet. Rengeteg fiatalnak ért véget családi ellentétekből a történeket.


Viszont ami igaz, hogy Genovában tényleg volt 2 család ebben az időszakban akik nem tudtak összeférni.


L/18

2010. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

19:07es vagyok

Nem viccből és nem is gonoszságból írtam!

Ezt olvastam neten!!!!

2010. szept. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

09-10 22:41


Azt remélem tudod, hogy a Rómeó és Júlia NEM Genovában játszódik...


R&J pedig teljes fikció, már sokan megírták - rengetegen gyk. ugyan így.

[link]

itt találsz rá példákat is!

2010. okt. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!