Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mennyire igaz a meglátásom?

Mennyire igaz a meglátásom?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy szedett-vedett tehetségtelenek vannak pártolva a művészvilágban. Politikai alapon, nem pedig azért mert kiváló alkotók. Akik tudnak nyalni, azoknak kötetbemutató, kiállitás, stb. És mindezt úgy, hogy tehetsegük nulla. Akik ellenzékiek, és nem a nyalós fajták, ők pedig semmit sem kapnak. Jók a meglátásaim?
2021. okt. 7. 18:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tökéletesen megértem, ha nem érted. Hiszed vagy sem, azért sokan értik.
2021. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

(7#-es vagyok)


Kérdem én: mennyire vagy benne igazán a művészet és alkotás világában?

Jómagad alkotó vagy csak külső szemlélő vagy?


Mert úgy látom kivülálló, aki csak a felszínt kapargatja.


A senyalás és politika se fekete és fehér.


Számtalan olyan alkotót is merek s jómagam is teljesen független vagyok a politikától, sőt nekem voltak összetűzéseim is, mivel családunkban van pár ember pl fidesztől... gyerekkorom óta nem szeretem az illetőt.

Szembementem vele, nem volt egyszerű dolgom. Pl apámékkal, akikkel mai napig jóban vannak - nos, egészségükre.


Nem egy barátom ismerősöm nagy karriert futottak be önerőből senyalás nélkül.


Egyikük egy neves külföldön is ismert magyar márka alapítója, tervezője.

Másikuk a játéktervezés/fejlesztésben tört fel és alapította meg saját kis csapatát. Előtte tényleg emelem a kalapom, mivel általános suli óta ismerem s tudom honnan hova jutott.

Harmadik egy szerettem, aki az atrstation-on kifejezetten felkapott.

Negyedik: repülőgép szimulátorhoz modellez kiképzésre váróknak.


Hozzáteszem: mindegyiknek túl nagy a büszkesége és tartása, hogy se_get nyaljon.


Aki igazán akar az feltör. S ha a politika vagy bármi útját állja, bemutat arra és megy a másik úton.


Nem mindig muszáj a megszokott utakon feltörni.


Lehet csinálni másképp is.


Főleg manapság külföldön is laza. Na, és ne feledjük: itt van nekünk a net, ami szó szerint körbeöleli a világot.

Aki akar az eljut oda ahová szeretne, nyitott elme, önismeret és nyitott látókör, információk kellenek. A nyelv ismerete a nagy előny, nem a popsinyali.

Az a gyengéknek van.


Nem pedig hiszti 1-2 tényező miatt.

2021. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!