Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Hogy/ Hol tudnám magam kipróbá...

Hogy/ Hol tudnám magam kipróbálni színészként? 17/L

Figyelt kérdés

Már régóta úgy érzem, hogy ki kellene próbálnom a színészkedést. Viszont sosem mertem ez érdekében tenni is valamit vagy egyáltalán utánanézni.


Persze lehet, hogy nem leszek jó, de belül egy hang azt súgja, hogy meg kell próbálnom, mert már évek óta gondolok rá. Úgy gondolom, hogy egy próbát megér!


Egy erős gimibe járok, de nem dráma tagozatra.


Hogy tudnám kideríteni, hogy érdemes-e ezzel foglalkoznom, hogy tényleg van-e hozzá érzékem/ tehetségem? Kit keressek fel? Hogy kezdjem?


U.i.: A papolásokra nem vagyok kíváncsi, hogy ,,Inkább tanuljál, ne foglalkozz ilyen hülyeségekkel!" vagy ,,Jahj ez a szakma! Kerüld el messzire!" Oksi? Nem vagyok arra kíváncsi, hogy mások mit gondolnak erről, és az sem, ha szerintük hülyeség. Az ilyen fajta provokáló, lebeszélő kommentekre nem is fogok válaszolni, úgyhogy ne is fáradjatok! :D Én eldöntöttem, és megpróbálom pont. Én meg akarom tapasztalni, az, hogy neked rossz élményed volt ezzel kapcs. az a te bajod. Nekem sülhet el jól, vagy akár rosszabbul. Nem tudhatjuk!


Előre is köszönöm a KÉRDÉSRE a válaszokat! :))



2021. jan. 8. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy helyi színjátszókört és jelentkezz.
2021. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
olvastad már Gréta Garbó életét/életrajzát?!?;)
2021. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bátraké a szerencse-a holnap veled van ne feledd el!;9
2021. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2021. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!❤️
2021. jan. 8. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

hogy mit ígér az élet nem tudhatom a gyönyörű ajkad előtt egy füst száll

elhuzatott-és az érzelemmentes világtól elzárt porcelánbabák-a villanyfény

felkapcsolódik-ocsúdnának-valaha az életben a csodalánglelke eljöne s hozza magával mámort s szerelmet-s keserű a bor a kristálypohár kifoncsorodott-de míg belélegzem beszéded s kortyonként szavadat ismételgetem:MÉREG,s ajkamra ha sok baj rágubancolódott-feszísd meg testem a kínoktól-s homorúlj domborodj ott-izesktől mentes világ lelke-a parfüm csendje-világok zaja betüremkedett káosz-káros lelkemre idegemre-csókodra várok-Ó pille jer közelebb éreznia félénkség mi testet öltött idegen-felforr a vágy s testek akcentusa hallatszikÓ milyen Világ ez?!?-a szerelemtől morajik.....

2021. jan. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tagolnám mert ez zavaros a por lepte mámor hangoztatja:Balsors...!!!
2021. jan. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden okés?:)
2021. jan. 9. 16:54
 9/9 anonim válasza:
Azt javaslom, hogy tanulj tovább, akkor színész suliban. De addig is járj színjátszó körökbe, és gyakorolj sokat. Fejleszd a beszédkészségeid, és a mimikád. Próbálj meg minél több érzelmet kifejezni, beszéd nélkül. És ha lehet, akkor társulj be rendezők mellé, minden suliban vannak, akik rendezőnek mennének tovább. Vagyis én így tapasztaltam. Egy-két kisfilm szereplés, színjátszás, és ha lehet, akkor próbáld ki a szavaló versenýeket is. Jó pont, a felvételin. Remélem tudtam segíteni.
2021. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!