Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rengeteg érzelem kavarog...

Rengeteg érzelem kavarog bennem, főleg barátságról. Hogyan tudnám ezt rajzban kifejezni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 00:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kellene tudnod. Rajzkészségem nulla, írni szoktam, és ilyenkor általában maguktól jönnek a szavak, ha meg gép vagy papírközelbe kerülök, a kezeim önálló életre kelnek. Sokszor arra sem emlékszem, mit írtam, és nem akarom elhinni, hogy tényleg én voltam. Versek előtt sokszor napokig csak kusza gondolatok tódulnak a fejembe, aztán egy pillanat töredéke alatt összeáll az egész. Fura, nem lehet elmagyarázni. Csak sejtem, hogy talán a képeknek is maguktól kellene jöniük, és fognak is, ne erőltesd.
2010. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi a stílusod? én ezt pl úgy ábrázolnám hogy két három elf háttal egymásnak állnak,hogy fedezzék egymást a szörnyektől... fantasy fan vagyok.:) Vagy az egyik megmenti a másikat,vagy földön fekvő barátjának nyújtja a kezét..... ne görcsölj rajta!Akkor nem lesz semmi ihlet!Lazúj!
2010. aug. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te csak segítesz a rajznak megszületni, az önmagát alkotja. :)

Attól függ milyen a hangulatod... El tudok képzelni, egy tarka, vidám, szivárványszínű rajzot is. Ugyan akkor azt is, hogy egy sötét, szürkés rajz, egy ember szomorúan ül, és egy másik vigasztalja, és csak annak a másik embernek vagy színe. Tehát, hogy megszínesíti az életét.

De egy poénos rajz is lehetne, hogy egy barát, és mintha egy szuper hős lenne, valami csodacipővel ábrázolni, hogy ő rögtön ott van ha kell, ő nála mindig van zsebkendő ha vigasztalásra szorulsz, stb... hogy ilyen egy barát. :)

Ehhez mit szólsz?

2010. aug. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem kezdj neki valahogy, csinálj pár skiccet, aztán majd alakul. Lehet, hogy elsőre nem sikerül, de akkor már tudni fogod, mit szeretnél másképp. És lehet, hogy többször neki kell futni, de a végső verzió a rólad fog szólni. Ehhez viszont neked kell kitalálni, mi legyen a képen.

Sok sikert!

2010. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
*aZ rólad fog szólni :)
2010. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vízjég válasza:
Rajzold le!
2010. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rajzold le magadat és a barátaidat mosolyogva, stb.
2010. aug. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!