Raana Raas zsidó?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez hogy merült fel benned?
2010. júl. 22. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Apukám szerint ez egy zsidó név. De attól még jók a könyvei! Nem?
2010. júl. 22. 10:27
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A Raana Raas Görgey Etelka írónő álneve, aki többek között református lelkész. Hebraisztika szakot is végzett, de ez nem jelent semmit.
2010. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem értettem a felvetést.
2010. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
42%
Ha kérhetem, légy szíves említsd meg Apukádnak, hogy Jézus is zsidó volt de ez nem zavarja azokat akik tanításának igazi követői, az evangéliomok és az Újtestamentum stb olvasói. Tisztelettel: egy hívő.
2010. júl. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
69%

Ez kérdés??? mit befolyásol? EMber, nem? akkor meg ez hogy merült fel? Ha meg jók az írásai......

Mielőtt felmerülne a kérdés, nem vaok zsidó, magyar vagyok,meg sváb....

2010. júl. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Raana Raas egy kitalált személy, akinek a nevén Görgey Etelka kiadta a Csodaidők tetralógiát. Egyébként maga a karakter (mármint Raana Raas) egy kitalált, a könyvben létező vallás, a kaveni vallás követője (ha bővebben akarsz olvasni a kaveniekről, vagy a vallásukról, akkor nézd meg a csodaidok.hu-t, a könyv hivatalos weboldalát). Egyébként most őszintén, mi változna akkor, ha zsidó lenne. Ugyanolya ember, mint te, vagy én, vagy akárki. Tudom, hogy már valaki írt hasonlót és tök igaza is van (kivéve abban, hogy még mielőtt bárkinek is eszébe jutott volna, gyorsan közölte, hogy ő nem zsidó, mintha az valami bűn lenne. Én ezt amolyan képmutatásnak tartom).
2010. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!