Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire elegánsan szokás...

Mennyire elegánsan szokás kiöltözni ha a Madách Színházban tekintünk meg egy előadást?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 12:09
 1/6 tetro ***** válasza:
én mindig úgy szoktam beesni lényegében a bicikliről. soha senki nem szólt még érte :D
2010. júl. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A Madách, bár könnyedebb műfajú, de azért még mindig elegáns hely. A kiöltözéssel tiszteletet is adsz!
2010. júl. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Be lehet menni farmerben is, senki nem fog érte szólni, mert nem óvodába megy az ember. Önmagának kellene belátni, hogy nem diszkóba megy, hanem sokkal komolyabb helyre. Eszerint kell öltözni is. Legalább sötét szinű nadrág, és egy szebb, elegánsabb ing (nem feltétlenül fehér)
2010. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:) Csak nem tudtam, hogy mennyire veszik komolyan a megjelenést, de akkor valami elegánsabb ruhát húzunk fel!


Páromnak muszáj amugy ingbe mennie, vagy mehet egyszerű polóba is?

2010. júl. 9. 14:53
 5/6 tetro ***** válasza:
Abba megy amiben akar. Senki sem fog furcsán nézni. Tegnap voltam egy olyan telt házas darabon a rendezővel, hogy még a plafonon is emberek csüngtek. A legszakadtabban a rendező volt öltözve. És se ő, se a jegyszedő nénik nem nézték, hogy ki hogy van felöltözve...
2010. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A tiszteletet adod meg a szinészeknek, a helynek, a darabnak azzal, ha egy kicsit adsz magadra, kicsit Te is különlegesebben, kultúráltabban nézel ki, mint a hétköznapokban. Én nem állítanék be pólóban egy színházba. Lehet hogy nem nézne érte senki, de akkor is kellemetlenül érezném magam. Nem is szmokingban mennék, az túlzás. De legalább egy fekete vászonnadrág, vagy fekete farmer, egy elegánsabb inggel...
2010. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!