Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Önéletrajzra szokás mosolygós...

Önéletrajzra szokás mosolygós tényképet tenni, vagy az komolytalan/idétlen?

Figyelt kérdés
Csináltam egy csomó igazolványképet, de amin komolyan próbálok nézni az annyira ronda lett.. olyan bumburnyákos. Amin viszont mosolygok, legalább barátságos, meg olyan normális fejem van rajta, de kissé aggódom, hogy akkor meg hülyének néznek. Mi a véleményetek?
2011. júl. 22. 11:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Na most látom mit írtam.. nem tényképet, fényképet.:)
2011. júl. 22. 11:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Én igazolványképet tettem mindig. Azokon pedig nem feltétlen mosolyogtam. Mondjuk az is kérdés milyen állást célzol meg vele...
2011. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mosoly és mosoly között is van különbség szerintem. Ha csak szolídan mosolyogsz szerintem az még belefér, sőt talán még jobb is, mintha fapofával bámulnál előre. Viszont ha egy hatalmas vigyor van az arcodon, az talán már egy picit sok. :)
2011. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én, amikor állást kerestem annyira utáltam, hogy fényképet is kérnek az önéletrajzhoz. Legszívesebben egy fintorgó, nyelvkiöltőst küldtem volna néha...pfffff. Sosem értettem, milyen következtetést lehet egy ismeretlen ember arcából levonni, meg aztán élőben sokszor egész másképpen néz ki valaki. Na, de hát ez van.

Szóval. Szerintem legjobb az igazolványkép, de ha úgy érzed, nem nézel ki rajta jól / amit azért én annyira nem hiszek /, akkor küld el a szolid-mosolygósat.

2011. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kereskedelemben dolgozok, így pozitív ha mosolygós képet teszek az önéletrajzomra, hiszen ez fontos a vevőkkel való bánás módhoz.
2011. júl. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!