Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire bevett szokás mostans...

Mennyire bevett szokás mostanság pénzt adni esküvőre?

Figyelt kérdés

Nővéreméknek most lesz esküvőjük,nem tudom mit vegyek nekik.

Mennyire bunkóság pénzt adni?

és szerintetek mennyit érdemes?

ami nem kevés és nem sok?


2011. jún. 3. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem bunkóság, sőt van, aki csak azt kér. Az összeget nem tudom, függ a kapcsolattól v. rokonságtól stb.
2011. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 napietus ***** válasza:
lesz menyasszonytánc?
2011. jún. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abszolút bevett szokás.Most már legtöbben úgy házasodnak,hogy együtt élnek,mindenük megvan a háztartásban,a pénz meg mindig jól jön.Hogy mennyit adsz függ a rokonságtó,illetve,hogy mennyire vagy eleresztve.Olyan 5000-től,határ a csillagos ég.
2011. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 skarma ***** válasza:

Az egyik rokonom esküvőjén pénz helyett sorsjegyet adtunk. Gondolj bele, mondjuk minden vendég vesz kb 5 sorsjegyet (1 db 200Ft szal nem egy nagy összeg) és a pár mondjuk nyer vele 5 milliót :D

Szerintem nagy ötlet és mókás, a pénz az kicsit olyan snassz és személytelen. Így meg válogathat az ember, hogy horoszkóposat vegyen vagy kismacskásat vagy jóégtudja milyet.

2011. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!