Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a szokás mostanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szokás mostanság?

Figyelt kérdés
Elnézést a furának tűnő kérdésért. Mit szokás manapság első randira vinni egy lánynak? Még mindig a virág a divat? Bocs, csak az elmúlt 10 évben nem kellett ezzel foglalkozzak, aztán most így 30 évesen-sajnos-újra aktuálissá vált a kérdés.
2011. ápr. 12. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Isten ments! Garantáltan nem kéne 2. randira menned vele. Régen mi számított bunkóságnak? Ha azokat megcsinálod, tuti nyerő leszel. ;)
2011. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ez annyira az illető hölgytől függ! Az első randira talán még nem kell vinni semmit, elég, ha pl. beültök valahová. De igazából az a legjobb, ha úgy teszel, ahogy gondolod, mert az vagy te, ne akarj mindenféle szokásoknak meg elvárásoknak megfelelni.

Nagyon kellemes, szép randit kívánok! :)

2011. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

:-))

Hát köszönöm. Remélem összejön a dolog. Nem jó így egyedül...

2011. ápr. 12. 20:34
 4/9 anonim ***** válasza:
üljetek be valahova de ne vigyél neki semmit:) azzal ráérsz várni pár hónapot is hogy adj neki valamit:)
2011. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jahjah. Semmi virág v ajándék. Beülni valahová, és beszélgetni... Sok sikert! :)
2011. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jaja, csak alátámaszatni tudom, semmi ajándék, sőt még meghivás sem kell. igaz még összesen 2 lánnyal volt eddig első randim, egyikre se vittem semmit csak a hétköznapi magamat, megborotválkozva... szal séta beszélgetés max 1-1,5 óra. mindegyiknek bejött. ha egy ilyen randi után nem akar többet, akkor valsz amúgy se lenne sok jövője a kapcsolatnak. fölösleges pénzt (meghívás bármire, ajándék) sugallni, mert lehet ráharap, de te magad nem fogod érdekelni
2011. ápr. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igyekszem így cselekedni :-)

2011. ápr. 13. 14:28
 8/9 Marci14 ***** válasza:

ja leírták, hogy ne vegyél semmit. én a beülést se javaslom. ennyi a tanácsom, inkább leírom, hogy nekem mi a véleményem az első randiról.


szerintem, hogy mély benyomást kelts egy lányban érdemes vele lefeküdni, bár ezt tuti sokan nem javasolják :) azért egíy csók az alap. menjetek sétálni, parkok, sétálóutcák, terek, légy kreatív. ha randin vagytok mindketten az azt jelenti, hogy bejöttök egymásnak, szal hajthatsz rá mivel bejössz neki. sztem a legfontosabb, hogy légy férfi - erről könyvet lehetne írni:D legyél full laza, de teljesen nyugodt és legyen kényelmes minden.

2011. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is 10 év után és 30 felett tértem vissza a vadászmezőre. Először vittem az első randikra virágot, aztán rájöttem, hogy ez hülyeség.

Ha viszek valamit, akkor az valami kis hülyeség, ami személyes. Sokkal nagyobb sikere van, mint egy kórónak.

2011. ápr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!