Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet már ilyen valaki?...

Hogy lehet már ilyen valaki? mivel érdemeltem ezt ki a főnöknél?

Figyelt kérdés
most telt le a 3 hét nyári gyakorlatom egy helyi szervízben. hűtő-klíma és háztartási kisgép szerelés. én 3 héten keresztül sz*ptam csak mindennel mert minden piti és undorító dolgot a tanulónak kell megcsinálni, és minden sz*rral azt nyaggatják. én rohadtam meg a kánikulában mikor a főnök saját teniszpályáját kellett gereblyézni, nekem kellett a koszos retkes csótányos mosógépeket tisztítani, pucolni a Wc-t és hasaonló kellemes dolgokat. egy napot nem hiányoztam. tavaly megadta a 30 e. ft-ot, most 25öt kaptam és utamra bocsátott...hogy lehet ennyire fukar valaki? akinek cége van és jól menő vállalkozása sajnálja azt a tetves 30 e ftot a tanulótól, de nem gondol utána hogy mennyi mocskot kellett csinálni azzal nem foglalkozik senki. tudom befoghatnám a szám mert van ahol még ennyit sem kapnak, de tavalyhoz képest sem csináltam semmi olyat amivel kevesebbet érdemelnék. és még így sem biztos a nyaram mert ki tudja mikor gondol egyet és hív be, de nem mondhatja az ember hogy nem mert akkor még gyakorlati hely sincs. sajnálom hogy ilyen emberek vannak.
2010. júl. 2. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mintha az én főnökömről lenne szó... :)

Tudod vannak emberek, akik csak és kizárólag saját magukkal törődnek, a másik nem számít. Önző, figyelmetlen, kapzsi, sokszor rosszindulatú és amíg ezt nem kapja meg a pofájába, észre sem veszi magát. Sőt, van, aki megkapja és még akkor sem száll le a földre, úgyhogy ezt el kell fogadni, túl sokat nem lehet ellene tenni. Nem vagyunk egyformák, csak az a szomorú, hogy egyre inkább errefelé tart a világ, az ilyen emberek érvényesülnek.

2010. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek a való világban!
2010. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat ez szivas:D

En minimalberert dolgozom nyari diakmunkat, megis neha kicsit kevesellem..:D Ha felnott csinalna ugyanezt, diplomaval, akkor kb otszor ennyit keresne:S

16/L

2010. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hehh. nekem anno csak úgy önkényesen, mindenféle mondvacsinált okokra hivatkozott vont le a főnököm a fizumból.

gyűlöltem azt a nőt, de még ahhoz képest is jól kerestem (főleg ha épp nem volt le) és a munkámat is imádtam.


sajnos nem tudsz mit csinálni.

én csak annyit mondok, hogy az ilyen ember elmehet a b..dös k..urva anyjába! és akkor még finom voltam és nőies...

2010. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek a tetvek ezért gazdagok, mert a kisembereket húzzák le. Ne higgye bárki, hogy ez csak a diákmunkánál fordul elő. Anyám főnöke többszörös milliárdos, mégsincsenek rendesen bejelentve a melósok.
2010. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!