Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha egy rossz arcú...

Mit tennél, ha egy rossz arcú vadállattal találkoznátok a sötét utcán, aki közvetlen stílusban megkérdezné tőletek, hogy "van egy cigid? "

Figyelt kérdés
Én sajnos hasonlóan jártam. Mivel nem volt cigim (nem is dohányzom) majdnem megtámadott.
2010. jún. 25. 18:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*találkoznál
2010. jún. 25. 18:28
 2/11 A kérdező kommentje:
*tőled
2010. jún. 25. 18:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha pl. van a kezemben egy szál a cigimből, akkor együtt érzően azt mondom, hogy sajnos nekem nincs, de én is a sarkon kértem egy fekete rövid hajú sráctól, próbálkozzon ő is arra.


Ezt mindig beveszik.


Ha meg nincs cigi a kezemben és úgy kérnek, akkor azt mondom hogy bocs nincs, nekem is kéne már mert rég gyújtottam rá.


Ha azt mondod, hogy nem dohányzol, az csak olaj a tűzre. Ezekkel azt kell érzékeltetni hogy te is hasonló cipőben jársz, különben rád szállnak.

2010. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Mivel az állatok kategóriába írtad és a kérdésben is utaltál rá: gondolom egy vaddisznóról szól a történet. Hát én adtam volna neki egy cigit, hadd szívja a disznaja...
2010. jún. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
kerülöm a sötét és rossz utcákat.
2010. jún. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha van, én szoktam adni, nem kell, hogy ijesztő legyen.


Az agresszíveknek valóban nem mindig jó válasz a "nem dohányzom" - sajnos. Az "én is úgy kértem" tényleg jobb ötlet... Esetleg még bejön a "nekem is elfogyott már" vagy hasonló.

2010. jún. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És mivan akkor ha nem dohányoztok és akkor elővesz egy doboz cigit és azt mondja h akkor szívjak el egyet?Akkor ti mit csinálnátok?:S:S:S Köszi h feltetted a kérdést én nem tudtam volna semmit se csinálni :)
2010. jún. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
18:35-el egyet értek. Ha nem az látszik rajtad, hogy jajj de betojtam mert "rossz arcú vadállat" vagy, akkor nem kapják fel a vizet. Valószínűleg nem kezelted normálisan ezért berágott.
2010. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet ám, hogy egyáltalán nem akart bántani, csak te a külseje miatt megijedtél tőle.
2010. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megkérdezné: van egy cigid?

Válaszolnék: nincsen sajnaa .. neked? aggyámáá :D

2010. júl. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!