Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt már úgy valakivel hogy...

Volt már úgy valakivel hogy megismerkedett valakivel egy társkereső oldalon és utána az elkezdte húzgálni pénzel valamilyen indokkal?

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 12:16
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem fordulhatna elő, mert nem adnék egy fillért sem. Semmilyen indokkal! Aki ad ilyen helyzetben, az mit gondol??
2010. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bővebben lehetne? Hogy mégis hogy történt?
2010. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy hasonló, de nem társkereső, hanem annó hogy ismerkedjünk külföldiekkel levelezés céljából. Nekem azt írta a levelezőpartnerem, hogy a bátyját azzal vádolják (persze természetesen ártatlanul), hogy ellopta valakinek a discman-jét (akkor még az volt a divat), és ha nem adja vissza, lecsukják. Ezért küldjek egyet.

Mondanom sem kell, hogy nem küldtem semmit és a levelezés is abbamaradt.

2010. jún. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem társkereső oldalon történt, de leírom.

Nem olyan rég történt [1-2hónapja], hogy írt egy Nigériai lány [nem lepődnék meg, ha más is beszámolna ilyenről], hogy most valami menekülttáborban van, és, hogy felkéne vennem valami bankkal a kapcsolatot, és küldenem neki pénzt.

Természetesen leráztam [kedvesen], és azóta sem keres. :D

2010. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem velem esett meg, de a szokásos séma ez volt: Tudunk beszélni telefonon, de nincs pénz a kártyámon, úgyhogy vegyél egy feltöltőkártyát nekem és töltsd fel a telóm... Ugyanazok csinálták, mint akik ma a szolgáltató nevében felhívnak, hogy nyertem 1.000.000-t, csak előtte diktáljak be két feltöltőkártyaszámot 20.000 értékben.. És ezeket szinte sose kapják el.
2010. jún. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyéskedj, én még több hónapos együttlét után sem kérnék a barátomtól egy fillért sem, pofám nem lenne hozzá. Ez biztos valami átvágás, lehúzás.
2010. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát így nem adnék (félig)ismeretlen embernek pénzt... nekem csak olyan volt, h 5 hónap járás után barátom albérletbe költözött és kaucióra elment a pénze. ezért tulképp az én pénzemből éltünk(kaja, bkvbérlet, szórakozás meg ilyesmik). aztán mire a kaució visszajött, addigra ő tök mínuszba volt, így nem adott nekem egy fillért se. meg nem is tudtam visszakérni, mert sohase konkrét összegről volt szó. tualjdonképpen nem is akartam, mert szerettem amikor a pénzt adtam neki. aztán végül szétmentünk(nem emiatt), és ő meg utána még visszakövetelte az ezeréves használt mobilját amit nekem adott amikor az enyém tönkrement. na mind1. azóta már több mint egy éve nem is érintkezünk...hálistennek!
2010. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah a telefont azóta is használom. utolsó voltam.
2010. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Főleg négerek csinálják ezt és fiatal drogos alakok, középkorú nőknek írogatnak ismerkedős oldalakon és utána kéregetnek. Hát egyszerű, nem kell adni.
2010. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!