Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak (másképp) hogy...

Mit csináljak (másképp) hogy ne legyek annyira irigy?

Figyelt kérdés
Nemtudom miért kisebb koromban sokkal önzetlenebb voltam adtam a kajámbol másoknak,stb de mostmár ez nem igy van...es tudom hogy ez akarat kérdése főleg de úgy meg kicsit kötelességnek érzem ha azért kell adnom mert így döntöttem.ez nemtom mennyire érthető lehet hogy teljesen máshogy fogalmaztam meg mint ahogy valójában gondolom de azért remélem az...
2018. okt. 9. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért kéne változtatni? Irígy voltam mindig is és most a csúcson vagyok! Hát akkor meg? Legyél csak irígy! Mindenki dolgozzon, ha kell neki valami.
2018. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ritka aki egyáltalán látja valamennyire önmagát. Esetleg eljut odáig hogy gondolkodjon is ezen. Manapság a gondolkodás elveszett az emberekből. Csak éljünk a vágyaknak a legegyszerűbb azt gondolni hogy ,, legyél irígy,, minden és mindenki levan sza...a.Így is lehet élni.Engedd a szíved az agyad mellé megnyílni és menno fog. Hogy ezt hogyan tedd abban senki nem tud segíteni csak is saját magad. A belső szereteted tudni fogja feledtetni az irígységed!
2018. okt. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha ugydontesz hogy adsz akkor azt kenyszernek erzed? ez ertelmetlenseg

onkentes orommel kell tortenjen a kotelessegteljesites


erdemes lenne neha olvasnod a "Bhagavad Gita"-t vagy a "4 Evangelium"-ot (Mate, Mark, Lukacs, Janos)


igen akkor is ha nem hiszel "semmiben"

2018. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!