Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jó 'becenév' egy...

Szerintetek jó 'becenév' egy lánynak az, hogy 'Haru'?

Figyelt kérdés
A Starlap KirZen szótár szerint tavaszt jelent japánul. Nekem nagyon bejön így, de több jelentése is van pl. ragad, felragaszt...Szerintetek?? Vagy lennének ötleteitek japán nevekről? Új becenevet adnék a legjobb barátnőmnek.
2010. jún. 19. 17:42
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ha már ennyire szereted a tavaszt és japánt , akkor pl. a Sakura név is szép . Cseresznyevirágot jelent , ami a tavasz egyik szimbóluma állítólag (így hallottam )Japánban .
2010. jún. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, de azt azért nem akarom, mert a Naruto anime egyik szereplőjét is Sakura-nak hívják, barátnőm pedig animeellenes mozgalmat indított neten...:S
2010. jún. 19. 17:51
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy ki fog majd még írni a kérdésemhez, de nem tudnátok bemásolni japán karaktereket? Olyanokat, amiket myVIP-re is raknak ki az emberek (nekem nincs myvipem) mert akkor a barátnőm nevébe raknék olyanokat, msnre szeretném készíteni sok színnel! (msnkockavagyok)
2010. jún. 19. 17:53
 4/20 anonim ***** válasza:

Jó becenév akkor, ha nincs a környezetedben még három másik lány, aki szintén Harunak hívja magát. (egy időben nagyon elszaporodtak a Kagomék)

A Sakurával az a gond, hogy mostanában mindenki a Naruto rózsaszín hajú szereplőjére fog asszociálni, még ha a név nem is onnan van.

2010. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Értem , hát nem tudom , h egyáltalán japán nevet kellene-e neki adnod , ha ilyen hadjáratot indított a neten . Nehogy gondok adódjanak belőle .
2010. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Igen, éppen ezért nem szeretném. Még keresgélek szótárakban, de azt sem bánnám, ha írnátok neveket ide :Đ Talán gyorsabb lenne. Ma ballagott a barátnőm, és ez az egyik 'ajándékom' neki. Soha nem is moshatja le magáról, ha most adok neki egy nevet :Đ
2010. jún. 19. 17:58
 7/20 A kérdező kommentje:
Japánt szereti, mármint az országot, és a kultúrát. Egyedül azzal nincs kibékülve, hogy az elmúlt kb. 7-8 évben nagyon sok animefan lett Magyarországon. Ő ezt egy szubkultúrának veszi, amit mindenki követni akar.
2010. jún. 19. 17:59
 8/20 anonim ***** válasza:

A Kumiko is jó név.

Etai- természet :D

2010. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Hát eddig is hasonló nevei voltak. Talán segít, ha leírom a barátnőm jellemét : kedves, visszafogott, ugyanakkor hamar bedühödik, és féltékeny. Nem valami okos, de nem is buta, gyorsan tanul más emberektől. Utálja azokat az embereket, akik külső alapján ítélnek meg másokat. Talán egyszer emberjogi aktivista lesz :Đ Szereti a színeket, kivéve a rózsaszínt, és elég hiperaktív, pld. msnen fél óráig képes megállás nélkül gépelni, hogy közben 100x elveszítem a fonalat :Đ
2010. jún. 19. 18:03
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

Mizuki


Norie


Hana


Ai


Akane


Chidori


Ema


Namika


Kaoru


Fumie


Natsuki


Miya


Kikyou


Midori


Yukino


Shiho


Kaede


Akemy


Rin


Arika


Kumiko


Tenshi


Miliko


Echiko


Kagome


Kita


Manami


Michiyo


Joruri


Kasuga


Katsumi


Sango


Arisa


Ayumi


Yuka


Akeme


Chie


Chinatsu


Hariko


Mashiro


Tomiko


Yura


Haruka


Mayu


Tsubaki


Reiko


Lin


Rie


Nao


Miho


Saeko


Kagura


Yukariko


Sayuri


Kana


Kyoko

2010. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!